Jump to content
IGNORED

NFL 2015


renne

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    222

  • teacher

    181

  • Frank Pembleton

    151

  • Strahan

    122

Top Posters In This Topic

Posted Images

u fili su izgleda rešili da prate dešavanja u košarkaškoj sekciji...

 

Samo sto ovi rade suprotnim metodama od SIxersa.  :D

 

No, ovo ce se vidieti na sta je ispalo za par godina. Zele da rese QB long term pa cemo da vidimo, koliko vidim Wentz ce biti. Ramsi se uopste nesto nisu usrecili sa onom tonom pickova, cak dok je RGIII bio zdrav izgledao je kao racionalan potez. Eto ti sad Ramsi rade isto sto i Skinsi sa njima pre par godina.

Link to comment

Samo sto ovi rade suprotnim metodama od SIxersa.  :D

 

No, ovo ce se vidieti na sta je ispalo za par godina. Zele da rese QB long term pa cemo da vidimo, koliko vidim Wentz ce biti. Ramsi se uopste nesto nisu usrecili sa onom tonom pickova, cak dok je RGIII bio zdrav izgledao je kao racionalan potez. Eto ti sad Ramsi rade isto sto i Skinsi sa njima pre par godina.

ma da, racionalan potez... ja bih cak rekao genijalan! pazi, i DaVincija su poceli da cene tek nakon zivota, tako da sto mi obicni smrtnici ne shvatamo genijalnost u davanju dva kompletna drafta da bi se popeo sa #8 na #2. 

racionalno u piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizdu materinu :D

Link to comment

Pogledaj malo sta su Ramsi pick za to sto su dobili, i jos reci mi kako to da oni sad vuku isti potez ? Moji se vise kockaju zato sto je Wentz veca macka u dzaku od RGIII, ali opet ne znas sta ce da ispadne. Moji veruju da ce dobiti franchise QB, koliko su u pravu videcemo za par godina, naglasavam sada jeste veliki rizik. Da ti jos odgovorim za RGIII, da je ostao zdrav i da su nastavili gde su poceli, mogli su komotno da vladaju mrtvim NFCE par godina i Skinsi bi ti rekli da se isplatilo svakog picka samo tako.

 

I koja dva kompletna drafta, dali smo dodatno prvu, drugu i trecu rundu rasporedjeno u tri godine. Nismo svi te srece da biramo top 10 svake druge godine kao Tampa, ili da dajemo tu istu na Revisa koju tu budem sezonu.  :D

Link to comment

jel se secate proslogodisnje utakmice gde pri rezultatu 7-0 tim izvodi kickoff a ona dvojica sa SK raspravljaju dal' ce da bude onside kick?

 

to su pričali i na finalu evropske LŠ

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...