Jump to content
IGNORED

NFL 2015


renne

Recommended Posts

Ladno sam zaspao na poluvremenu :( Valjda bezbrizan bio, siguran u zidinu od odbrane :)

 
Sad cu na miru da odgledam i drugo u sve pocasti odbrani Denvera. Ovo je (samo) njihova titula. Edit: i specijalnog tima naravno
Edited by Timmy
Link to comment
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    222

  • teacher

    181

  • Frank Pembleton

    151

  • Strahan

    122

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zakuntao sinoć, sad pogledao snimak.. Baš mi je drago zbog Denvera i potpuno neverovatne™ im odbrane! I mene je opasno nervirao hajp oko Cam-a koji se usro u gaće i ponaša kao malo dete plus Curry koji se trti sa njima i lupa gong..

Link to comment

dobro da je ovaj prenaduvani retard, Newton, naucio lekciju pokusavajuci da uradi sve sam trceci okolo ko muva bez glave.

 

pa nije trčao, već spasavao živu glavu. 6 sekova i još minimum 10 puta su ga udarili.

Link to comment

Carolina ja sad igrala superbowl i za jedno..257 12 godina..

 

FTFY.  Pre sinoc, 2004 protiv NE i Bradyja. Ako neko objasni neke stvari mladjanom Camu i uspe da ga natera da promeni neke navike, mozda cemo njega i Panthers da vidimo u jos 2-3 iili vise SB do kraja karijere, ako ne zavrsicemo ko 49ers posle njihovog zadnjeg SB.

 

Kao sto je Majk Tajson jednom rekao, svako ima plan dok ne popije pesnicu u usta.

 

Karolina je veceras popila pesnicu u usta, a kada se to dogodi timu koji se prosetao kroz ligu i plejof i nije navikao na nokdaune, onda nastaju problemi: lopte se bacaju visoko, lopte prolaze kroz prste, itd. 

 

 

Toga sam se i pribojavao, i zato sam prakticno slavio onaj poraz od Atlante u Week 16, cak bi bilo bolje da su izgubili jos koju u regularnoj sezoni.  Jeste da je gadan cliche ali - ako od ovoga nauce nesto, bice odlicno, ako ne cekacemo na novi SB sledecih 12 godina i ne nekog novog Jake/Cam/??? da nas vodi tamo.

 

Zakuntao sinoć, sad pogledao snimak.. Baš mi je drago zbog Denvera i potpuno neverovatne™ im odbrane! I mene je opasno nervirao hajp oko Cam-a koji se usro u gaće i ponaša kao malo dete plus Curry koji se trti sa njima i lupa gong..

 

Steph Curry je rodjen i odrastao u Charlottu (cale mu je igrao za Hornets) i od malih nogu je navijao za Panthers.  Lupao je u bubanj i ranije na domacim utakmicama, nije ovo nikakva novotarija ili podleganje nekom hype.

Link to comment

pa nije trčao, već spasavao živu glavu. 6 sekova i još minimum 10 puta su ga udarili.

dobro, to je tacno ali je bilo situacija i kada se zaletao da tacdaunise.

Link to comment

dobro, to je tacno ali je bilo situacija i kada se zaletao da tacdaunise.

 

mislim da je u drugom poluvremenu imao samo jedan pokušaj trčanja, gde su ga masakrirali i nije uzeo nijedan yard. u prvom je imao 5 trčanja za 45yd. dakle, 6 trčanja od 75 napadačkih akcija. odbrana denvera ih je masakrirala.

Link to comment

 

 

Steph Curry je rodjen i odrastao u Charlottu (cale mu je igrao za Hornets) i od malih nogu je navijao za Panthers. Lupao je u bubanj i ranije na domacim utakmicama, nije ovo nikakva novotarija ili podleganje nekom hype.

Znam naravno za njegovog ćaleta i to je ok, smeta mi što se gura u drugi sport gde mu realno nije mesto.. U stvari super je što navija ali to može i iz lože.. A druga stvar je što je počeo da me nervira :D

Link to comment

prakticno ista igra Denvera kao i protiv Pats sto se i ocekivalo.

plus Talib koji vata za maske.

plus Cam Newton koga bole kurac da se baci na loptu koju je famblovao 4 minuta pre kraja utakmice, u trenutku kada gubi sa 6 razlike.

Link to comment

prvo, kao po obicaju, half time show ne prestaje da bude sve gori i gori... sledece godine ocekujem Shajlu kao specijalnog gosta

 

drugo, Wade Phillips je jebeni car. Von Miller i Ware pokidali, ali kakve blic seme je napravio ovaj covek, i kako je secondary Denvera igrao, pa to je poezija.

 

trece, steta sto je Gaytonu poklonjen jos jedan SB, ali bolje i njemu nego Newtonu. taj lik bre nema nijednu borbenu crtu u sebi, vec samo zna da se kurci kada sve ide kako treba, a kada zapne negde, bezi i skriva se. jebes takvog igraca mozda ce sada da mi veruju vise kada kazem da je covek 0 od leadera. sjajan igrac, ali 0 od leadera. totalna suprotnost od Elija npr, koji je 0 od igraca ali ume da skupi muda i zazmuri kada je gusto, pa sta bude... i zato je Eli uzeo dva prstena kada ga je odbrana vukla na ledjima, a ovaj nije i nikada nece

 

cetvrto i najvaznije, sledece godine Tampa uzima SB :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...