Jump to content
IGNORED

NFL 2015


renne

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    222

  • teacher

    181

  • Frank Pembleton

    151

  • Strahan

    122

Top Posters In This Topic

Posted Images

Previše su rizikovali Giantsi, imho. Potpisivanje Pierre Paula jeste odličan potez. Doveli su Robinsona iz Redskinsa koji je prošle godine bio užasan. On i Riley su bili ubedljivo najgori inside linebackers tandem u ligi. Ok, to je 1y ugovor i moguće je da on neće ni dočekati sezonu na rosteru, ali Jenkins je dobio ugovor kao da je top5 cornerback lige, a realno je on dosta daleko od toga. Dovođenje Veronona je još veći rizik. Dečko je uzeo ooogromnu lovu jer je drugi deo sezone odigrao stvarno odlično, ali je pre toga 3.5 sezone bio solidan/prosečan igrač.

Voleo bih da je Harrison ostao u Jetsima jer nam je mnogo značio za run defence gde je on jedan od boljih igrača u ligi, ali je od Giantsa dobio ugovor kakav npr u Bengalsima ima Geno Atkins. S tim da je između njih dovojice velika razlika zato što je Atkins every down igrač, a Damon Harrison ne igra na 3rd downs jer je slab pass rusher.

Obično se finansijski aspekt free agency ugovora prenaglasi, ali ovde je reč o 3 baš velika ugovora sa mnogo garantovanog novca što znači da Giantsi sada commitovaniTM, a ja bih se uvek rađe commitovao za Suha, Revisa ili tako nekog premium free agenta nego za Damona Harrisona i Janorisa Jenkinsa. Ja volim kada neki tim bude agresivan u free agency, ali Giantsi su verovatno preterali i mnogo više mi se dopada ono što su Raidersi uradili do sada.

Link to comment

Meni se tu još ponajviše sviđa potpis Snacks-a. Jeste i on preplaćen, ali ni približno ko J.J i Vernon. Bar neće biti trčanja kroz sredinu sa Harrisonom i Hankinsom na DT. Robinson će biti rotacioni igrač, siguran sam da će na MLB ili neko biti draftovan, ili će pokupiti nekog veterana kao što je Lauranaitis, ili će jednostavno vratiti Jaspera Brinkley-a...

 

Btw...pre samog početka FA, dok je još stajao Majamijev tag na Vernonu, naleteo sam na ovaj članak. Meni deluje kao da lik koji je ovo pisao ima poentu i da smo se baš zajebali s njegovim potpisom. 

 

http://bleacherreport.com/articles/2622035-why-transition-tagged-de-olivier-vernon-will-be-giant-free-agent-bust?utm_source=twitter.com&utm_medium=share&utm_campaign=web-mob-art-mid-145

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
  • 5 weeks later...

Šta ovo bi!? Otvoriše se Ramsi pošteno za Goff-a ili Wentz-a. Ovo je previše imo, al dobro. Znači da će sigurno dva QB da odu pre desetog mesta, što opet znači malo veći izbor onoj budali Reese-u.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...