Jump to content
IGNORED

NFL 2015


renne

Recommended Posts

Poslusao sam po dva drajva obe ekipe kod njih... Jeste fascinantno da nijedan od njih dvojice ne ume da izgovori ime Le'Veona Bella, koji je eto usput najbolji RB u ligi...

Nađite emisiju SK o predstojećoj sezoni NFL i kad budete videli onog Vuka sve će vam biti jasno...
Link to comment
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    222

  • teacher

    181

  • Frank Pembleton

    151

  • Strahan

    122

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nađite emisiju SK o predstojećoj sezoni NFL i kad budete videli onog Vuka sve će vam biti jasno...

 

E da, Jurisevic koji vice "fenomenalna odbrana Pittsburgha jos jednom", a u tom momentu Brady na recimo 8-10, ide sledeci pas gde Edelman uzima 3-4 jarda nakon kontakta, a on "i jos jednom fantasticni defanzivci Steelersa..." Tu sam prebacio na nbc :)

Edited by Teixeira
Link to comment

sledeci put kad budu prenosili zapisivacu koliko puta ponavlja reci prakticno, neverovatno, jednostavno, zanimljivo i jos neke koje sada ne mogu da se setim a siguran sam da ih ima jos. o frazetinama i ne vredi pricati

Link to comment

Steta kako se pitsburg samoubio u prvom poluvremenu, trebalo je da imaju minimum 13 poena. Mozda je kljucan bio prvi napad, odbrana domacih ne moze da se sastavi i onda nicim izazvani odigraju trik akciju koja ih vrati gomilu jardi unazad. A tek onaj ponisten tacdaun na kraju poluvremena, hejvord je uspeo da upropasti lako hvatanje tako sto je seo! :isuse:

Link to comment

sledeci put kad budu prenosili zapisivacu koliko puta ponavlja reci prakticno, neverovatno, jednostavno, zanimljivo i jos neke koje sada ne mogu da se setim a siguran sam da ih ima jos. o frazetinama i ne vredi pricati

Ali šta je njemu sve neverovatno, neponovljivo i fenomenalno, i čime se taj čovek oduševljava...Sad je pričao o tome koliko je utakmica u procentima završeno na trećoj četvrtini sa 8 poena ili manje razlike sa takvim oduševljenjem koju većina ljudi ne bi imala ni da im Sasha Gray upadne na gajbu i kaže "radi mi šta hoćeš"...

 

Kreten, sva sreća pa se ton može sključiti...Mada, možda ću opet viati streamove, ovo je stvarno užasno...

 

Edit:

Među 4 najbolja hvatača skoro svih vremena :isuse:... Da li taj čovek sluša sebe, ikada...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...