Jump to content
IGNORED

NFL 2015


renne

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    222

  • teacher

    181

  • Frank Pembleton

    151

  • Strahan

    122

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobri su ova dvojica koji su prenosili GB-Sijetl sinoc

 

Barem mi ne skripi u usima dok onaj idiot vice sjajno,fantasticno,neverovayno,fenomenalno i pri tom ne prati desavanja na tekmi,non-stop gresi i ne zna pravila pa lupeta

 

Oni sa Arene su bili dobri

Link to comment

Dobri su ova dvojica koji su prenosili GB-Sijetl sinoc

 

Barem mi ne skripi u usima dok onaj idiot vice sjajno,fantasticno,neverovayno,fenomenalno i pri tom ne prati desavanja na tekmi,non-stop gresi i ne zna pravila pa lupeta

 

Oni sa Arene su bili dobri

 

nisu bili dobri, pogotovo brat koji je na svaki dropback urlikao QBovo ime ("Breeeejdi, Breeeejdi!, BREEEEJDI!!?!?!") dok ovaj gleda kome da baci loptu, ali jesu bili bolji od ovih sa SK

Link to comment

Na koju foru je usljivi Fitzpatrick startni QB bilo gde i zbog cega?

Ne znam, ali vidim da Dzetsi imaju start 2:0 dok Ilaj u situaciji gde mu hvatac mase dve sekunde u end zoni popije sek i fambl. Da ne pricam koliko retardirano deluje odbrana u finisu utakmice.

Link to comment

Brate, gledam snimak NYJ@IND na SK2 i ovaj kaže "Jetsi ovom utakmicom izbijaju u red favorita za osvajanje AFC"  :mellow:

 

Ok, možda Jetsi i pokidaju, ali kako glup komentar posle samo 2 utakmice i nečega što je pre svega samoubistvo Luck-a, a ostaće glup i ako stvarno Jetsi pokidaju do kraja.

Link to comment

Nije to bilo ničije samoubistvo, već su Coltsi kršina od tima, a Luck je najprecenjeniji igrač u modernoj istorijiTM lige

Do pre neki dan je bio 1. favorit za MVP i kad slušaš medije imaš utisak da je on već primljen u HoF i samo se čeka tamo neka 2034. godina da se to i ozvaniči, njegov sledeći ugovor će da pomeri granice, ali realno on teško da je u top10 igrača na poziciji.

Link to comment

A ne, nisam rekao da je za kantu, već da je žestoko overrated

On ima talenta i sve predispozicije da postane to za šta je već proglašen (MVP, veliki šampion, HoFer) ali u ovom trenutku je od toga dosta daleko.

Link to comment

Cekaj oni su pedalirali J.Jonesa zbog njega i sad i njega cutovali?

Ne znam da li su Jonesa sutnuli zbog Parkera ali zbog otpustanja J.J. trebalo bi da mnogi ostanu bez posla.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...