Jump to content
IGNORED

NFL 2015


renne

Recommended Posts

giantsi lmao

 

Tačno na kraju sam se probudio ali me mrzelo da ustajem do druge sobe pa sam ispratio preko telefona.. Zašto pobogu, nisu išli na 4&1 nego su pucali jebeni FG?! Na stranu to što bi Jennings tada imao 2 TD-a i ja bio bliži pobedi #fantasy :unsure:

Link to comment
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    222

  • teacher

    181

  • Frank Pembleton

    151

  • Strahan

    122

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbg i pored onog smesnog PI kojim je sudija poklonio prvi TD Dalasu ovo su Dzajantsi morali da dobiju. To sto nisu isli na 4. pokusaj nije presudilo ali sto 3. nisu trcali ih je ubilo na kraju.

Link to comment

nemoj da padaš... :fantom:

makar ti u fantaziju ide dobro... :Jova:

 

što je najgore, pobediću u tom cripple fightu između rosa i mene... ali kakav je to pass rush bio od strane giantsa - neviđen pass rush.

Link to comment

Just spoke with Giants RB Rashad Jennings, who confirms that he was told in the huddle before first and second down, "Rashad, don't score."

 

Ček pa bilo je 3 razlike? Nije bilo nerešeno. Koja je logika da ne postigne TD i odvede meč u 2 possesion game?

Link to comment

Ček pa bilo je 3 razlike? Nije bilo nerešeno. Koja je logika da ne postigne TD i odvede meč u 2 possesion game?

Ko zna sta je stvarno bilo, valjda se Eli nesto zabrojao oko TO izmedju ostalog... Nemam volju da citam njihova objasnjenja posle onakvog poraza.

Link to comment

"I told (Rashad) not to score ... I thought we were on the same page, to try to get as close as possible, but not get into the end zone. I was wrong with that." Manning said. "I've got to do a better job understanding that if they're not wide open ... that I got to take a sack. I have to be smarter in that scenario."

 

Ali tek moji kreteni sinoc u Atlanti, sve po starom.   :isuse: 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...