Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

A s kakav smo mi tim dosli u polufinale pre par godina... :isuse:

Zato mi i zao za ono cetvrtfinale s Jagodinom sto izgubismo zimus. Mada bi ispali od Partizana u polufinalu. 

Link to comment

Zato mi i zao za ono cetvrtfinale s Jagodinom sto izgubismo zimus. Mada bi ispali od Partizana u polufinalu. 

Sad komentarisah sa "jednim čovekom"...da nam je meč sa Jagodinom bio iza "nove godine"...sad bi mi delili megdan sa Čukom...garantujem...

Link to comment

Sad komentarisah sa "jednim čovekom"...da nam je meč sa Jagodinom bio iza "nove godine"...sad bi mi delili megdan sa Čukom...garantujem...

Ako ostane Rastavac i nastavi se uzlazna linija u klubu na svim poljima od N.godine, sve je moguce u narednoj sezoni...

Link to comment

Jedva cekam da se zavrsi ova sezona....pa da pocnemo pricu o novoj....nadam se mnogo uspesnijoj  :)   Ovo sezona nam je bila jedan veliki korak napred na svim poljima...bar ja tako mislim ,a i osecam.Mora to jos mnogo bolje,al vazno je da se tockovi kotrljaju napred....

Link to comment

Borjan najavio svoj odlazak posle utakmice sa Voždovcem, na današnjoj KZŠ...

Da je ziv i zdrav jos sto godine, hvala mu na svemu. Decenijama unazad nismo imali takvu gromadu izmedju stativa; iako je bio na Cairu samo par meseci, ostavio je trag koji se nikada nece zaboraviti.

 

PS. Da-Bog-da otiso u Primera División da branis, sampione!

Link to comment

 

Капитен Aлександар Јовановић очекује да у недељу увече на Чаиру трибине буду значајно попуњене и да дуел са Вождовчанима прати можда и највећи број навијача у пролећном делу сезоне:

 
– Сви ми, фудбалери и стручни штаб, заслужили смо да на завршетку првенства будемо заједно са нашим навијачима и очекујем да ћемо после тешке и на крају успешне сезоне, умети да прославимо.
Link to comment
PS. Da-Bog-da otiso u Primera División da branis, sampione!

Је л' може Бундес лига? ;)

 

Не би ме чудило да шеф Раставац промеша мало карте за недељу па да видимо и неке играче са мањом минутажом овог пролећа.

Link to comment

Је л' може Бундес лига? ;)

 

Не би ме чудило да шеф Раставац промеша мало карте за недељу па да видимо и неке играче са мањом минутажом овог пролећа.

Cisto sumnjam. Mozda nemamo rezultatski al imamo brdo drugih motiva da odigramo u najjacem mogucem sastavu i najbolje sto umemo. 

Link to comment

''Свим навијачима биће подељен часопис који је припремио клуб.''

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...