Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

Ja lično mislim, da će zbog one papazjanije sa cenama, naredne sezone biti najslabija prodaja "godišnjih" karata - pretplatnih...

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja lično mislim, da će zbog one papazjanije sa cenama, naredne sezone biti najslabija prodaja "godišnjih" karata - pretplatnih...

Moju sezonsku vise nece da vide, sto kazes i zbog papazjanije sa cenama, i posebno zbog onih glupavih termina od 13h, 13;30, 14:00, 14:30 i 15 h, jer meni su subote radne, kao i mnogim ljudima koje znam tako da...

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Ko nije imao sezonsku kartu ove sezone morao je da izdvoji ukupno 5100 dinara za istok-zapad i 2850 --- jug (16 utakmica).

 Ocekujem nesto manje cene karata(100-200din) sad u poslednjem kolu protiv Vozdovca, ne bi li vratili ljude na stadion.

 

Ako je Livadski kasvetno ovo izracunao, bez obzira na sve klecke uprave sa tajmingom odigravanja utakmica, ja i dalje ne vidim razlog zasto ne bih opet kupio sezonsku. Istok 2.500 din bese ... Matematika je prosta

Link to comment

Размишљам, верујем да је велика вероватноћа да неко од наших фудбалера који су тренутно у првом тиму, али није у плану за следећу сезону, заиста појача Радник.

Link to comment

Sve je uracunato, protiv Kragujevca i Napretka bio je besplatan ulaz i jos dva puta samo za juznu tribinu. Evo sada na sajtu vidim obavestenje o prodaji karata, a utakmica se igra u nedelju od 17h (150 i 250 dinara su ulaznice). Tako da dolazimo do cifre od 5350 dinara za istok-zapad i 3000 za jug na ukupno 17 utakmica.

Link to comment

Размишљам, верујем да је велика вероватноћа да неко од наших фудбалера који су тренутно у првом тиму, али није у плану за следећу сезону, заиста појача Радник.

Finansijski su stabilniji, mogu da priušte oni i malo kvalitetnije od otpada iz Radničkog ;)

 

 

 
Borjan za MOZZART Sport: Razgovarao sam sa upravom Zvezde, prioritet je odlazak u inostranstvo

pre 3 sata | mozzartsport.com

 

Golman niškog Radničkog skuplja ponude i ne žuri sa donošenjem odluke gde će nastaviti karijeru

Veličina slova A A A
 
  

Činjenica da postoji velika šansa da će golman Crvene zvezde Predrag Rajković, koji će sa omladinskom reprezentacijom učestvovati na predstojećem Mundijalitu na Novom Zelandu, nastaviti karijeru u drugom klubu (najviše se spominje Klub Briž) ne dozvoljava čelnicima Marakane da sede skrštenih ruku i čekaju epilog. Uveliko su se bacili u potragu za novom jedinicom, a prvi pik je Milan Borjan.

Čuvar mreže Radničkog iz Niša i prošlog leta bio je na meti Zvezde, ali tada je bio prioritet odlazak u inostranstvo. Završio je u Ludogorecu, osetio miris Lige šampiona, branio na Enfildu protiv Liverpula... I sada bira inostranstvo pre Zvezde.  

„Čekam da se završi još ova jedna utakmica u Superligi. Prelazni rok još nije ni počeo, tako da ništa nisam ni odlučio. Voleo bih da ponovo da odem u inostranstvo“, iskreno je rekaoBorjan na početku razgovara za MOZZART Sport i potvrdio da je razgovarao sa čelnicima Zvezde.

„Pričao sam sa Terzićem posle našeg meča sa OFK Beogradom. Raspitivao se kada mi ističe ugovor i kakvi su mi dalji planovi. Ništa ozbiljno, opšte stvari“.

Borjan trenutno ne žuri sa odlukom, ali i to će se ubrzo promeniti. 

„Imam još ponuda, na meni je da donesem pravu odluku. Očekuje me u junu i julu obaveze u reprezentaciji Kanade. Igramo kvalifikacije za Svetsko prvenstvo i Golden kup. Bilo bi dobro kada bi do tada rešio pitanje novog kluba kako bi rasterećeno i bez presije stajao na golu Kanade. Videćemo šta će biti, sve zavisi od ponuđenih uslova“.

Borjan je posebno ponosan na učinak sa niškim Radničkim.

„Za polusezonu sam primio svega šest golova, od čega dva autogola, ali se i oni pišu. Osvojili smo 24 boda što niko nije očekivao. Kada bi se gledalo samo prolećna sezona, nalazili bi se na drugom mestu na tabeli. Štaviše, čak bi se borili i za titulu“, pola u šali pola u zbilji zaključuje Borjan.

 

 

Link to comment

Sto se posete tice ja se raspisah pre nedelju, dve ali niko se nije ukljucio sem Legende (koji nije razumeo sta pisem :lol: ).

 

Samo u kratkim crtama da ponovim. Radnicki ne moze da ima ozbiljniju posetu ako se ne bori za Evropu. To je cinjenica. Niko nece da gleda kako pobedjujemo a maksimalno mozemo da doguramo do devetog mesta. Najverniji dolaze ali ostali nece.

 

Napisao sam ako se prioritet da na privlacenje publike na stadion mora da se ulozi u letnji period u tim a ne u zimski kao do sada. Ko ne plati na mostu..... Ovde ce svi da kazu nema se para i tek ih nece biti. Onda nista. Necemo ni sledece godine imati publiku.

 

Sezonske karte mislim da jos uvek nisu aktuelne i ako ponovimo 2013 mozemo se nadati da u 2017 steknemo neke minimalne uslove za prodaju veceg broja sezonskih karata. Ove godine mislim da ce tesko ici. Mnogo je tu problema, izgubljena publika a nemanje para. Niti mozes da podignes cenu karte, niti da je spustis. Sad ti nadji neki balans izmedju karte, sezonske i napravi tim koji se mozda ponovo bori za opstanak. Onda smanjuj karte, pustaj besplatno, sezonske automatski preplacene i opet si izneverio publiku. Najlepse bi bilo da je vise pravih fanova i da dolaze da prate svoj tim, tada ovo gore ne bi vazilo ali nazalost moramo da povratimo fanove i da otimamo ono sto nam je oteto od blizanaca a za to treba i vreme i uspeh kao i vise svesti i upliva lokal-patriotizma ....!!!

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Sto se posete tice ja se raspisah pre nedelju, dve ali niko se nije ukljucio sem Legende (koji nije razumeo sta pisem :lol: ).

 

Samo u kratkim crtama da ponovim. Radnicki ne moze da ima ozbiljniju posetu ako se ne bori za Evropu. To je cinjenica. Niko nece da gleda kako pobedjujemo a maksimalno mozemo da doguramo do devetog mesta. Najverniji dolaze ali ostali nece.

 

Napisao sam ako se prioritet da na privlacenje publike na stadion mora da se ulozi u letnji period u tim a ne u zimski kao do sada. Ko ne plati na mostu..... Ovde ce svi da kazu nema se para i tek ih nece biti. Onda nista. Necemo ni sledece godine imati publiku.

 

Sezonske karte mislim da jos uvek nisu aktuelne i ako ponovimo 2013 mozemo se nadati da u 2017 steknemo neke minimalne uslove za prodaju veceg broja sezonskih karata. Ove godine mislim da ce tesko ici. Mnogo je tu problema, izgubljena publika a nemanje para. Niti mozes da podignes cenu karte, niti da je spustis. Sad ti nadji neki balans izmedju karte, sezonske i napravi tim koji se mozda ponovo bori za opstanak. Onda smanjuj karte, pustaj besplatno, sezonske automatski preplacene i opet si izneverio publiku. Najlepse bi bilo da je vise pravih fanova i da dolaze da prate svoj tim, tada ovo gore ne bi vazilo ali nazalost moramo da povratimo fanove i da otimamo ono sto nam je oteto od blizanaca a za to treba i vreme i uspeh kao i vise svesti i upliva lokal-patriotizma ....!!!

Potpis.

Link to comment

Ja sam za zadnje dve utakmice karte za jug kupio od navijaca koji se pred utakmicu okupe kod reflektora kod ulaza za jug. Prodaju ih po ceni od 100 dinara, tako da ko nema sezonsku moze da prodje povoljnije i na ovaj nacin.

Link to comment

Ja sam za zadnje dve utakmice karte za jug kupio od navijaca koji se pred utakmicu okupe kod reflektora kod ulaza za jug. Prodaju ih po ceni od 100 dinara, tako da ko nema sezonsku moze da prodje povoljnije i na ovaj nacin.

 

 A što bi davali novac "navijačima", umesto klubu?

 

Nije čudo da klubovi propadaju kad ih svi kradu i sopstvene uprave i navijači..

Link to comment

 A što bi davali novac "navijačima", umesto klubu?

 

Nije čudo da klubovi propadaju kad ih svi kradu i sopstvene uprave i navijači..

Da, sigurno propadaju klubovi zbog toga sto navijaci dobiju stotinak karata. 100*100=10000din ; 10000/120=83.3e ; 83.3*15=1249.5e za celu sezonu  Ozbiljna suma nema sta. 

Link to comment

Da, sigurno propadaju klubovi zbog toga sto navijaci dobiju stotinak karata. 100*100=10000din ; 10000/120=83.3e ; 83.3*15=1249.5e za celu sezonu  Ozbiljna suma nema sta. 

Kad si siguran da ce fabrika da propadne ??? Kad radnici pocnu da iznose srafove !!! Ostalo ide samo od sebe.

Ne verujem da je Levi mislio da ce klub da propadne zbog 10000 dinara vec zbog navike koja se prenosi kao virus. Eno ga onaj kraducka, muva, "zaobilazi" pa cu i ja !!!

Potrebno je razviti svest o ocuvanju necega sto volis. U suprotnom to je nezaustavljiva bolest. Dodju novi klinci pa kazu isto gledaj one.... pa novi... Na kraju niko ne priznaje da je doprineo rusenju ali ce uvek kada ga potegnes za ovakve stvari da se brani kako on nije hteo da bude jedina budala. Stvar je moralnog karaktera i kolektivne svesti. Nije ovo tako dramatican primer u poredjenju kakvih "zaobilazenja" ima ali sve sto ne valja treba kritikovati upravo zbog budjenja kolektivne svesti !!!

 

p.s.: iz ovog mog teksta logican je zakljucak: Sto manje budala to gore po klub !!! :lolol:

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

posebno zbog onih glupavih termina od 13h, 13;30, 14:00, 14:30 i 15 h, jer meni su subote radne, kao i mnogim ljudima koje znam tako da...

Radnički se najmanje pita o terminu u kome će da igra. Pazi, kad vidiš da se pet od osam utakmica igra u 13, ne možeš da kažeš da je Radnički taj koji je kriv što je igrao u tom terminu. Da svi igraju od 17, a Radnički  od 13, pa da kažeš da je Radnički kriv. 

Link to comment

Radnički se najmanje pita o terminu u kome će da igra. Pazi, kad vidiš da se pet od osam utakmica igra u 13, ne možeš da kažeš da je Radnički taj koji je kriv što je igrao u tom terminu. Da svi igraju od 17, a Radnički  od 13, pa da kažeš da je Radnički kriv. 

Istina. I kako ce jos igra i nocne bez struje ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...