Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

Sto se posete tice ja se raspisah pre nedelju, dve ali niko se nije ukljucio sem Legende (koji nije razumeo sta pisem :lol: ).

Ima da me proganjaš do kraja života zbog onog posta....  :unsure:

Kad si "čačnuo" u školu....

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Radnički se najmanje pita o terminu u kome će da igra. Pazi, kad vidiš da se pet od osam utakmica igra u 13, ne možeš da kažeš da je Radnički taj koji je kriv što je igrao u tom terminu. Da svi igraju od 17, a Radnički  od 13, pa da kažeš da je Radnički kriv. 

Apsolutno nisi u pravu, Radnicki se najmanje pita o terminu utakmice kad mu je Arena prenosi.  Inace ima 2 ponudjena termina tipa 14h i 17h, i onda nasi naravno odaberu onaj od 14h i tako celo prolece i ja vise nikad ne kupim sezonsku i toliko.

 

Ja ne bih voleo Pavlovica da vidim da ide u Surdulicu, jedan od konstantnijih i meni omiljenijih igraca.

Link to comment

 

 

Sportski direktor Radničkog: General Rastavac ostaje!   "Postoji obostrano zadovoljstvo za nastavak saradnje. Nadam se, a i sve govori da general Rastavac ostaje i sledeće sezone na našem Čairu. Mi smo zadovoljni ovim ostvarenim rezultatom, kao i igračkim kadrom. U procesu smo dogovaranja, nadam se uspešnog, sa njima, ali sve to, naravno, zavisi i od finansija. Nastojaćemo da ostanemo prepoznatljivi po igrama koje smo pružili u drugom delu sezone, ali i da rastemo ka ostvarenju novih ciljeva. O njima ćemo govoriti posle zadnjeg kola." O Vozdovcu... "Napišite slobodno da će mi biti duplo zadovoljstvo da ih pobedimo. Treba da se uzme u obzir kakav smo tretman imali, da im se revanširamo za ono kroz šta smo prošli  u zadnjoj utakmici prvog dela sezone" - bio je jasan sportski direktor Radničkog Marko Jovanovic.
Link to comment

Ovaj be Cukaricki bije sve redom u ovu nasu ligu, I Zvezdu, i Partizan... nema tim kog on nije icepio.

 

Oh, wait...  :o 

Link to comment

Ovaj be Cukaricki bije sve redom u ovu nasu ligu, I Zvezdu, i Partizan... nema tim kog on nije icepio.

 

Oh, wait...  :o 

Ma ja sam čuo da nisu sve oČukali... ;)

Link to comment

Kažu Kosan sve bliže Zvezdi...možda Caki sve bliže "nama"...pa čak i bez Borjana, ako ne bude mnogo "došla-otišla" uz  "povratnika" Djilasa i još po nekog...u prva 4 smo ;)

Link to comment

A cukanje kolko oces, ima bude 22 kola od jula do decembra, plus par utakmice u kupu...

Si vid'o cek od 10 milja dinara? To godisnje plate svih igraca kod nas.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...