Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

     Zavrsi se i ova sezona!    Bilo je puno nervoze,nerviranja,ali i radosti srece.....Dobili smo jednog coveka....Borjana ... moje misljenje za ceo zivot....koji je za samo 6 meseci provedenih u klubu mnogo toga uradio,i koji ce verovatno uci u nasu iIstoriju. Nadam se da nas je i on zavoleo i da ce opet nekad da se vrati ili svrati,bar na neku casicu razgovora,kad ga putevi nebeski nanesu u nase krajeve...a mozda i opet zaigra...sto da ne....Prava ljudska i fudbalska velicina!!!  Hvala mu na svemu...

   O danasnjoj utakmici ne treba trositi reci....jedno veliko NISTA! Neku igraci su me deebelo razocarali,posle velicanstvene polusezone....al niti cu reci koji,niti cu to vise pominjati!  Idemo sve ispocetka...da vidimo ko ce ostati a ko otici...pa da se krpi ekipa za Evropu sledece sezone,zajedno s nasim generalom Rastavcem...  :0.6:

Link to comment

Za početak, a što je poprilično dobro, ostaje trener. Borjan se "pozdravio" u njegovom stilu. Retko harizmatičan momak...za ovako kratko vreme, da nas ovoliko "osvoji"...????

Link to comment

 

Borjan: Radnički mi je dao mnogo!

 

Grad mi se mnogo sviđa, nije ni veliki, ni mali. Ovde se osećam veoma lepo i stvarno mi je super. Mnogo mi se dopalo i mogu reći samo pozitivne stvari za Niš. Obišao sam ceo grad za sada i zato kažem da je mnogo lepo i da sam prezadovoljan. Ima ovde svašta da se vidi. Tu su i Ćele kula, Medijana, Niška banja, Tvrđava, centar je lepo uređen, ima dosta lepih restorana, kafića, lepih žena, sve je top.

 

U Aziji još nisam bio, tako da ne bi bilo loše da odem tamo, možda Kina, ili, ne znam, Japan, ali kažu da tamo nije povoljno za golmane. Postoji neka opcija i za Rusiju, ali videćemo.

 

Cenim Zvezdu kao klub, kao i Partizan, to su naša dva najveća kluba. Međutim, ja ne bih da ostajem u Srbiji. Meni je cilj da odem u Evropu, da tamo napravim kraijeru i obezbedim se, na neki način. Što se tiče Zvezde, nikada konkretno nismo pričali, govorili smo samo o tome kada mi ističe ugovor, kao što sam i napomenuo. Ako bih ostajao u Srbiji, ostao bih u Nišu, ali to sve zavisi i od toga kakva će situacija u klubu biti.

http://www.studnel.com/sport/fudbal/borjan-radnicki-mi-je-dao-mnogo

Link to comment

Ућутали сте се нешто с обзиром да је сезона тек завршена. ^_^ Хајмо, жеље, анализе, који костур тима бисте задржали? Ево најаве су да крећемо са подмлађивањем екипе. Скаутирани су играчи из Бора, Врања, Пирота од по 16, 18, 19 година... Само да буду проклете финансије!

 

Untitled_zpsdjl3udnx.jpgUntitled1_zpstur1we9a.jpg

Edited by Матрикс
Link to comment

 

Осим понуде из земље чоколаде, Јовановића су звали и клубови из Словеније, Индије, а прексиноћ и Молдавије. На столу има и понуду нишког Радничког, у случају да не оствари инострани ангажман. Тек завршена сезона за Јовановића је била као из снова. На терену је провео 1.965 минута, осам пута се уписао у листу стрелаца, уз седам асистенција.

http://www.zurnal.rs/fudbal/jelen-super-liga/19096/ivica-jovanovic-u-svajcarskoj

 

 

Партизан хоће Николу Стојиљковића! Центарфор Чукаричког, у минулој сезони стрелац 14 голова, први је пик српског шампиона

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/19115/nikola-stojiljkovic-prvi-pik-partizana

Link to comment

Ућутали сте се нешто с обзиром да је сезона тек завршена. ^_^ Хајмо, жеље, анализе, који костур тима бисте задржали? Ево најаве су да крећемо са подмлађивањем екипе. Скаутирани су играчи из Бора, Врања, Пирота од по 16, 18, 19 година... Само да буду проклете финансије!

 

Sta reci posle ovakve Rastavceve analize. Ovaj tekst treba da bude sveto pismo svim onima koji bi da budu treneri. Cime se sve Rasta rukovodi pri sastavljanju tima, na koje sitnice on obraca paznju. Nisam strucnak, ali ne verujem da ovi nasi livadicari primenjuju ni 5% od ovoga na sta Rasta obraca paznju. Mislim da jos nismo svesni  kakav smo tim imali i kakvu polusezonu, dobrim delom jer smo morali da vadimo fleke sa proleca. Mada, pitanje je dal bi smo ovako prosli na prolece da nam je ovaj tim i trener bio od starta. Realno, sudije nas nisu "kraduckale" kao prosle sezone kad nas vodio Bekvalac. Kad se samo setim onog Majinog penala protiv OFK (vidim, doticni se istakao i sada u zadnjem kolu), onog maj gerija, Volkova li bese...

 

Takodje, moze se reci da je i Rasta imao malo srece sa nama jer smo nekim cudom postali klub gde trener ima punu slobodu u radu, gde mu se niko ne mesa u posao. Nema podilazenja nikome, cim je prvi igrac zatrazio vecu minutazu odma je dobio sut u booljo.

 

Sto se tice kostura tima, otprilike sam ranije rekao koga bi da gledam i sledece sezone. Opet ce nam najvec pojacanja biti oni koju se odluce da ostanu. Ako ostane Rasta mislim da ce prvo ostati ono malo igraca  koje imamo pod  ugovorom Djuricko, Zemljanuhin (nisam znao da on ima ugvor duzi od 6 meseci) Aca kapiten i verovatno jos par igraca. Ako nista drugo bar je atmosfera u svacionici dobra, tako da verujem da ce veci deo tima ostati ako se obezbedi bar minimum minimuma uslova. Sportski sekotor fercera vise nego dobro, sad jos samo da Vidak i bratija iz nesportskog odrade svoj deo posla.

Edited by Dali_man
Link to comment

Владан Кујовић се опростио од активног бављења фудбалом, па кад смо код спортског сектора, а с обзиром да је у кумовским везама са делом управе, можда бисмо могли да добијемо још једног члана у неко догледно време, наравно, ако има воље, свашта је човек прегурао у последње време. Све у свему још један велики фудбалер из наше школе.

http://www.nieuwsblad.be/sportwereld/cnt/dmf20150524_01696318

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...