Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2014/15


Dali_man

Recommended Posts

Колико ја видим тренутно, Доњи Срем је други путник у нижи ранг.

Otprilike se to znalo i danas  pre podne ;) ....borba je za baraž-mesto ..

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    251

  • Rumpelstiltskin

    194

  • Dali_man

    160

  • Матрикс

    154

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za OFK igraju trojica Nislija (Cuckic, Zlatkovic, Cupic) protiv zvezde i to momci 97 godiste, Cuckic postigao 2. gol. Jednostavno kod nas ne postoji zelja (interes) da se pruzi prilika mladim igracima. Zaboravih prvo Cupica koji 95 ako se ne varam.

Edited by Med Livadski
Link to comment

Jbt...40 faula na utakmici..izgleda da pršti mada bih ja pre tipovao na nemača pojma u vidu Jeremića...

 

 

87
 
nervoza medju igračima koji su iritirani sudijskim odlukama
Link to comment

Napredak,Spartak,Jagodina i Borac igraju kuci zadnje kolo. Ako svi pobede a mi pobedimo Vozdovac on ide u baraz.  :wicked:

Borac mora dobije Partizan.

Link to comment

Биће интересантно у последњем колу око места за бараж. Ако добијемо Вождовац, а Јагодина, којој једино победа гарантује опстанак, добије ОФК, бићемо 8. Што се Сремаца тиче, јако ми се допала њихова игра на Чаиру, али из тог тима је на зиму отишло беше 12 фудбалера. Заједно смо ушли пре три сезоне, ето они се сада враћају у ранг ниже, шта да се ради... Имају неколико добрих фудбалера пре свега Станисављевића, могао бих да га замислим код нас по потреби. Одоздо је Јавор нови суперлигаш.

Link to comment

Смарач. :yucky:

 

Жао ми је што Нови Пазар, у овој сезони, није успео да се домогне Европе. Изгубили смо шансу раније, можда и неправедно, јер смо против нишког Радничког и Борца, жестоко оштећени.

http://www.zurnal.rs/fudbal/jelen-super-liga/18640/kosanovic-zao-mi-je-sto-novi-pazar-nije-uspeo-da-se-domogne-evrope

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...