Jump to content
IGNORED

ABA liga 1/2 finale: KK Crvena zvezda - KK Partizan


Giggsy

Zvezda-Partizan  

92 members have voted

  1. 1. Kako ce se zavrsiti polufinale?

    • Partizan 3:0
      9
    • Zvezda 3:0
      15
    • Partizan 3:1
      20
    • Zvezda 3:1
      32
    • Partizan 3:2
      8
    • Zvezda 3:2
      2
    • Cirkus, nece se ni zavrsiti
      6


Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Blud

    179

  • Frank Pembleton

    170

  • Timmy

    155

  • elementary

    121

Top Posters In This Topic

Posted Images

bilo bi lepo kada bi imali mix sabanizma iz citave serije...cisto da ostane zabelezeno i ne zaboravi se...Pavlovic je vanserijski igrac za nase pojmove ali ovo sto je demonstrirao je 1 dno™...i ne bih zeleo da ga gledam vise u KKP iz istog razloga koji vazi i za prvog trenera

Link to comment

ja sam jedno 15 puta pogledao ovaj klip i jos uvek ne mogu da shvatim sta se to desilo sa Pavlovicem...jbt, vrhunski igrac, najbolji u ligi, dobra karijera, vole ga navijaci, a kad se dotle doslo da ljudi jedva cekaju da ode, trebalo bi malo da se zapita.... Vujosevic cenim nece otici, za njega je rat tek poceo, on ce ostati na klupi makar i po cenu sopstvenog zdravlja. Sto se Zvezde tice i ponasanja njenih igraca i trenera ja sam izuzetno zadovoljan, mozda jedino Blazic s onim udarcem po licu Milutinova ali to je vec u zaru borbe i bilo je skroz nesmotreno koliko god neko mislio drugacije, sportisti su to...jedino me brine Covic jer ocekujes da ce svakog trenutka da iskoci i useresve sto su igraci trudom postigli

Link to comment

Blazic bas ne moze da se podici ni onom sekiricom sa ledja po Macvanu odmah na pocetku trece utakmice. ne znam sta mu je i da li mu je ista u glavi bilo u tom trenutku. kretenski potez.

Link to comment

Lepo meni drug rekao jos onda kada je bila drama posle treninga sa Megom da ako ga je Dulence oterao sa treninga, da nas trener apsolutno zna zasto to radi, a ja se kurobecala i gicala.

Link to comment

Lepo meni drug rekao jos onda kada je bila drama posle treninga sa Megom da ako ga je Dulence oterao sa treninga, da nas trener apsolutno zna zasto to radi, a ja se kurobecala i gicala.

 

Ako misliš na Pavlovića baš je uradio dobar posao. Pavlovića je to toliko motivisalo da je imao više pokušaja lomljenja vilice nego koševa 

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Pa Dulov rezon na samoj utakmici nije da nije imao smisla - ako Pavlović već ne može ništa da ubaci, neka bar proba nekog da odvali u odbrani, izdejstvuje obostranu tehničku, isključenje, daj šta daš. Čak i ako samo on najebe, bar bi dao municiju za kasniju kuknjavu. 

 

Ja još nisam video da trener ne izvuče na hlađenje igrača posle tehničke zbog onakvog poteza kao što je bila pesnica u međunožje Laziću.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...