Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gde bas nadje Arizonu. Novac na stranu, tesko da ce oni biti konkurentna ekipa. Price ocekivano zavrsio u velikom timu, mada sam se nadao da nece biti bas Boston u pitanju. Lackey bi trebao biti fino pojacanje Cubsima.

Edited by Miljenko
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Otvorismo sezonu lepom pobedom protiv Cardinalsa. ^_^

 

Obozavam da saltam sa meca na mec. Ining tamo, ining ovamo, uzivancija. Trenutno gledam mec u Arlingtonu; Felix za sada siguran.

Bumgarner je imao dosta problema, ali ga je napad pokrio(nije jos gotovo, no 10-3 deluje nedostizno).

Link to comment

Welcome to Arrieta's world!

2H, 1BB, 0ER, 7IP. izasao posle 89 pitcheva. da nije prva tekma u sezoni mogo je slobodno da vija shutout. power u lineupu je sulud, ali sulud. nije ni cudo sto je napravljen ludacki hype. jedino sto sam gledao tekmu sa pola oka(jedno je bilo zatvoreno jer sam spavao,  a drugim sam pratio istovremeno i Cubse i UNC-Villanova... kako cu istrpeti radni dan danas, ne pitajte :D)

 

uz sve ovo govna su izgubila u nedelju u Shittsburghu i ucinala season opener that much sweeter :)

Link to comment

Pomalo sam sumnjao, da li ce Arrieta nastaviti, gde je stao, ali sam brzo dobio odgovor na nepostavljeno pitanje.

 

Ja odspavah izmedju 1 i 4; naravno da nisam uspeo da se suzdrzim da odgledam jutarnje meceve(Arizona, Cubsi, White Soxi).

Link to comment

power is real!

 

opet smo napunili Angelse, lupili im 3 homera, a sudeci po prva 4 inninga(zaspao sam na pola cetvrtog :D), dobro su prosli jer im je malo falilo da im nabijemo jos 3 :D... a pored naseg zvekete i pitching je not too shabby. 1 run dozvoljen u 2 tekme? i'll take that 

Link to comment

power is real!

 

opet smo napunili Angelse, lupili im 3 homera, a sudeci po prva 4 inninga(zaspao sam na pola cetvrtog :D), dobro su prosli jer im je malo falilo da im nabijemo jos 3 :D... a pored naseg zvekete i pitching je not too shabby. 1 run dozvoljen u 2 tekme? i'll take that 

 

kakav si to čovek da se svom timu usereš u sezonu na ovakav način?

Link to comment

kakav si to čovek da se svom timu usereš u sezonu na ovakav način?

hahahaha, toliko smo dobri da ni curse of the freak ne moze da nas poremeti :D

Link to comment

hahahaha, toliko smo dobri da ni curse of the freak ne moze da nas poremeti :D

 

nemoj da potcenjuješ svoju moć da i zeleni bor osušiš :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...