Jump to content
IGNORED

KLS


theanswer

Recommended Posts

7 minutes ago, Djuro said:

de facto je isti, de iure nije.

 

Da, tako sam i mislio. Ove godine vidim da MKK igra kvalifikacije za Kadetsku ligu Srbije, klaće se sa Vovodinom i Starom za 2 mesta

Link to comment

Ne bih se ja zakunuo da su to isti klubovi, čak šta više... OKK vodi Jovo Sirovina i msm da nema nikakve veze sa ovima.... OKK je u drugoj srpskoj igrao prošle sezone... A MKK koliko se sećam nije ništa igrao 

Link to comment

Da, sad se setih da sam video OKK na spisku učesnika za Drugu MRL Sever i ove sezone 

 

Inače mi ne ide u glavu da se još drže kvaziregionalne podele druge srpske u Vojvodini na Sever i Jug gde Sever ima 17 ekipa, a Jug 11

Edited by theanswer
Link to comment

 

On 10.9.2021. at 17:20, Djuro said:

gore pomenuti je kupio brand, ime, tako da ce od sada postojati samo jedan Spartak.

ako su lagali mene i ja lazem vas.

Msm da od toga nema ništa (kupovine brenda), možda su kupili onaj Spartak koji je igrao nekad prvu ligu ali nema teorije da niko drugi ne može tako da se zove

 

On 10.9.2021. at 16:20, theanswer said:

Da, sad se setih da sam video OKK na spisku učesnika za Drugu MRL Sever i ove sezone 

 

Inače mi ne ide u glavu da se još drže kvaziregionalne podele druge srpske u Vojvodini na Sever i Jug gde Sever ima 17 ekipa, a Jug 11

Kad niko neće da ide dole od "severnih" timova. Pa prošle sezone pola Juga istupilo iz plej outa da ne bi trošili pare. 

Link to comment

bice ove godine dosta kandidata za ulazak u kls iz druge lige

pored pomenutog spartaka, cacak94 je doveo djordja majstrovica, mladena pantica, radenka pilcevica, djordja tresaca, neke momke sto su prosle godine bili medju boljim igracima te lige, stariji curcic iz borca je na dvojnoj kod njih

zeleznicar je zadrzao vecinu igraca od prosle godine, kao vrlo mlada ekipa bili su na pobedu, dve da se plasiraju u kls, ove godine bi morali biti samo bolji

pirot, napredak, hercegovac (izmedju ostalih doveli bozu djumica) su takodje kandidati

za star iz ns je potpisao daca mijatovic :)

 

bice opasnog veteranskog krljanja pod kosevima :D

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

jel taj belic na kraju vas igrac ili jok? bas sam ga ocekivao ove godine u partizanu, dobar utisak je ostavio prosle godine, fizicki je super za svoj uzrast

Edited by Nikodije
Link to comment

Samo Tanaskovic i Dreksel su bili Partizanovi igraci, ove godine nemaju nikog. Slabija je Mladost dosta ove sezone, nema sumnje da ce Belic biti nosilac igre.

 

Sto se tice njegovog potencijala, mislim da za neki visi nivo nema poziciju u odbrani. Ne bih rekao da bi mogao da igra u Zvezdi ili Partizanu, mozda u nekom timu iz sredine aba lige.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

jel taj belic na kraju vas igrac ili jok? bas sam ga ocekivao ove godine u partizanu, dobar utisak je ostavio prosle godine, fizicki je super za svoj uzrast

 

Nema on veze sa nama kao što ni Mladost Zemun više nema veze sa nama. 

Link to comment
On 2.10.2021. at 19:45, Milošica said:

A Milijašević kako vam se čini?

 

Dosta dobro izgleda ovo od njega za sada, bar na KLS nivou.

 

 

Ne bih se iznenadio da ga Zeljko uzme. Izgleda bolje od ovih nasih klinaca u Dunavu, iako je mladji od njih..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...