Jump to content
IGNORED

KLS


theanswer

Recommended Posts

Kakva smradina Janković, dva puta udara po glavi Petruševa, a gnjide od sudija sviraju običan faul i tehničku klupi Mege koji su se s pravom pobunili.

Link to comment

Lep uspeh za Megu ove sezone. Nakon drugog domaćeg finala ustoličili su se kao drugi najkvalitetniji tim u Srbiji, posle Crvene Zvezde.
Takođe su drugi najuspešniji srpski tim u regionalnom takmičenju. Odlična sezona iza njih.

Link to comment

http://moravainfo.rs/lautaro-lopes-ce-igrati-za-borac-i-naredne-sezone/

 

prvo poluvreme juce je izgleda prelomilo :)

 

deluje po prikazanom da bi mogao biti odlican potez, mlad igrac zeljan napredovanja, prelazi iz slovacke lige na visi stepenik, a prosao skolu san lorenca i baskonije, dakle definitivno se ne radi o nekakvom "divljaku", uostalom vidi se da ima tu neku crtu koja odlikuje spanske i posebno argetinske plejeve

 

 

 

on i sanadze za borac predstavljaju sasvim ozbiljan bekovski par

to je verovatno to sto se tice stranaca, makar na spoljnim pozicijama, eventualno jos neko pod kosem

  • +1 1
Link to comment

Stariji su ukanalili utamicu u prvoj cetvrtini. Lautaro je bio bas los.

 

Djordje 05 je ozbiljan mudonja. Mnogo mi je bolje izgledao u KLS nego na kadetskom turniru.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
4 minutes ago, J.R. Cash said:

Stariji su ukanalili utamicu u prvoj cetvrtini. Lautaro je bio bas los.

 

Djordje 05 je ozbiljan mudonja. Mnogo mi je bolje izgledao u KLS nego na kadetskom turniru.

+1

ja sam nekako dosao i do zakljucka da ima bas meku ruku, iako ovi procenti to ne govore

ne znam jbg, verovatno ima i do navijacke perspektive

steta malo zbog ove razlike, ali svaka cast malini na svemu ovom

Link to comment
28 minutes ago, pbg12345 said:

borac sa starijim curcicem ima +2 za 25 min na terenu :)

 

Docim je Zvezda u minusu za 20 minuta sa Simonovicem na parketu protiv polukadetskog tima u mecu koji je dobila 23 razlike. Kakav tip, jos konstantno prikenjava nesto Radanovu i Uskokovicu. Evo ne znam kako cu ga podneti jos jednu sezonu.

Link to comment

meni je od ogavan

gledao sam samo petu finala aba i ove dve sa borcem, ne znam, bukvalno se iznerviram kako ga vidim

ima tu neku crtu koja mi nikako ne prija, ponasanje kao da je ne znam dzordan licno u prajmu, a ovamo brate medju najgorima na terenu

tezak folirant

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...