Jump to content
IGNORED

KLS


theanswer

Recommended Posts

 

01.06.2021. Saopštenje: Vanja Guša nije više trener našeg seniorskog tima

KK FMP obaveštava javnost da Vanja Guša nije više trener našeg seniorskog tima.

 

Vanja Guša je imao ugovor sa KK FMP do kraja takmičarske sezone 2020-2021, a odluka da se ne produžava doneta je zajedničkim dogovorom kluba i trenera.

KK FMP izražava ogromnu zahvalnost treneru Vanji Guši koji je uspešno ostvario cilj koji je pred njega bio postavljen u nezavidnoj situaciji, a to je ostanak tima u prvoj ABA ligi.

 

Od polovine februara kada je preuzeo ekipu ostvario je 6 važnih pobeda (Krka, Zadar, Cibona, Mornar, Mega, Krka) od toga većinu na gostujućem terenu i pomogao timu da nekoliko kola pre kraja ABA lige ostvari primarni cilj.

 

Vanja Guša ostaje neizbrisiv deo bogate istorije našeg kluba u kome je proveo 7 godina, osvojio dve titule juniorske Evrolige, uveo u seniorsku košarku brojne igrače KK FMP i konačno ove sezone bez premišljanja preuzeo tim u teškoj situaciji i pomogao nam da ostvarimo cilj.

 

KK FMP želi Vanji Guši puno uspeha i sreće u nastavku trenerske karijere, a o imenu novog trenera seniorskog tima klub će blagovremeno obavestiti javnost.

KK FMP

Edited by Borca
Link to comment

Imam ideju ko bi mogao sledeći na klupu giganta iz Železnika.
Mlad stručnjak, željan dokazivanja, tek završio igračku karijeru, za njega su govorili da je trener na terenu dok je igrao.

  • Haha 1
Link to comment

E, mene je trenirao taj Vanja Gusa nesto kratko u kadetima Beobanke, dobar lik je bio, nisam imao pojma da je dogurao do FMPa.

 

Elem, jel moze neko da mi objasni format ovog kvazi takmicenja koje se trenutno igra?

Link to comment

klasican PO od cetvrfinala

1aba   vs3kls

 4aba vs 5aba

 

2aba vs2kls

3aba vs1kls

 

cetvrtfinala i polufinala na dve dobijene, finale bi trebalo na tri

 

 

 

 

Link to comment
11 minutes ago, pbg12345 said:

klasican PO od cetvrfinala

1aba   vs3kls

 4aba vs 5aba

 

2aba vs2kls

3aba vs1kls

 

cetvrtfinala i polufinala na dve dobijene, finale bi trebalo na tri

 

 

 

 

 

Receno je da ako u finalu budu ekipe koje imaju igrace na spisku selektora onda ce se i finale igrati na 2 pobede.

S obzirom da ce u finalu biti neko od Partizan/Mega i vrlo verovatno Zvezda i da sva 3 kluba imaju igrace na spisku Kokoskova onda ce i finale biti na 2 pobede najverovatnije.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

   Jel ovaj lik beše igrao u Partizanu?

 

Mislim da sam procitao u biografiji da se spominje Partizan, a na drugom forumu je neko pomenuo i Marfin banku i taj slucaj (sto pita @FPLS).

Edited by Borca
Link to comment

Zanimljiva tekma u hali sportova. Petrusev se bas muci sa bacanjima, a i generalno je uzasan danas. Borisa jos uzasniji, nema njemu pomoci.

 

Milosavljevic je zahvalan, sluzi ga sut, ali cini mi se da je tek u malo boljem stanju od Novice, mnogo je usporio.

Link to comment
On 2.6.2021. at 19:21, fandorin said:

   Jel ovaj lik beše igrao u Partizanu?

 

Bio je u Partizanu jedan Nenad Stefanovic, plej, upao kod Vujosevica niotkuda, mislim da nije potrajao duze od sezone, '85 ili '84 godiste. Pricalo se tada da mu je cale neki lik i da je placao da bi on igrao, nemam pojma koliko je to istina.

 

E sad da li je to ovaj lik - ne znam, ne vidi se lepo na slici, a i dugo je proslo od onda.

Link to comment

ma to je on

ja ga se iz nekog razloga najbolje secam iz fmpa, a zapravo je tamo bio jako malo

mozda je u fmpu bio jos neki stefanovic 

ovaj je igrao i u borcu i jos u lom kls ekipa

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

ma to je on

ja ga se iz nekog razloga najbolje secam iz fmpa, a zapravo je tamo bio jako malo

mozda je u fmpu bio jos neki stefanovic 

ovaj je igrao i u borcu i jos u lom kls ekipa

 

pixel.gifsp2496823.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...