Jump to content
IGNORED

KLS


theanswer

Recommended Posts

Od lepih stvari izdvajamo plasman Sloge u aba2. Mada Muta kaže da su bili protežirani i gurani. Svejedno budi se još jedan tradicionalni tzv košarkaški centar.

  • +1 1
Link to comment
On 29.3.2022. at 10:38, Nikodije said:

Od lepih stvari izdvajamo plasman Sloge u aba2. Mada Muta kaže da su bili protežirani i gurani. Svejedno budi se još jedan tradicionalni tzv košarkaški centar.

zar ne idu tri ekipe u aba2? ima vojvodina i dalje priliku da se plasira ako je tako. za slogu svakako lepa vest.

 

ustvari gledam tabelu i nije mi jasno kako je sloga to obezbedila. osim ako nisi uracunao unapred jer imaju odlican raspored u poslednja 2 kola.

Edited by rock bob
Link to comment

pa to

 

je l bilo losije ekipe u klsu od slodesa? zavrsice sa 2-28

 

zestoka borba radnickog iz kragujevca i kolubare ko ce da ispadne uz njih. i jedni i drugi u poslednja 3 kola propustaju sansu da obezbede opstanak. ipak deluje da ce kolubara opstati. rkg sramotan u drugom delu sezone.

Edited by rock bob
Link to comment
  • 1 month later...

prilicno debilni "pred PO" kls je mogao ako nista posluziti da ekipe ubace mlade igrace

mogao da termine nisu preklopili sa zavrsnim juniorskim i kadetskim turnirima :isuse:

Link to comment
On 29.3.2022. at 10:38, Nikodije said:

Od lepih stvari izdvajamo plasman Sloge u aba2. Mada Muta kaže da su bili protežirani i gurani. Svejedno budi se još jedan tradicionalni tzv košarkaški centar.

 

Muta kaže da sela ne treba da igraju košarku, koji je kurac onda tražio u BFC-u

Link to comment
35 minutes ago, theanswer said:

 

Muta kaže da sela ne treba da igraju košarku, koji je kurac onda tražio u BFC-u

jel stvarno debil to izjavio

Link to comment
6 hours ago, pbg12345 said:

jel stvarno debil to izjavio

 

Da, mislim da je mislio na Čajetinu i Lazarevac 

 

Inače sam zaboravio da napišem da je Proleter uspeo da ispadne u Prvu Srpsku ligu. Očekuje ih regionalni derbi sa Svetim Đorđem iz Žitišta sledeće sezone. Mada kako rade i kakvi su sve stručnjaci u tom klubu, ovo im i jeste maksimum. 

Edited by theanswer
Link to comment

Ma izjava je jeziva na toliko nivoa ali je najjača što dolazi od lika koji je većinu svog detinjstva proveo i karijeru započeo u Smederevskoj Palanci

Link to comment

Vidim da se igraju neka četvrtfinala kls, ko tu igra, kakav je sistem takmičenja, ništa mi nije jasno...

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment
9 hours ago, Djolle said:

Vidim da se igraju neka četvrtfinala kls, ko tu igra, kakav je sistem takmičenja, ništa mi nije jasno...

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

 

Prvoplasirana trojka iz aba lige (kkcz, kkp, fmp) direktno u polufinalu, a mega, borac i 6 prvoplasiranih iz kls-a razigravaju ovaj neki mini plej of da bi se dobio poslednji polufinalista- po sistemu mega protiv šestoplasiranog iz kls-a, borac - petoplasirani, prvoplasirani kls - četvrtoplasirani, i drugoplasirani - trećeplasirani. Glupost, tek eto da se nešto odigra i da kao dobijemo prvaka zemlje. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...