Jump to content
IGNORED

Pad helikoptera


svashtabezneshto

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Muwan

    190

  • Prospero

    132

  • wall

    98

  • Аврам Гојић

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro, ovo je već ozbiljno za onaj scenario koji se drastično razlikuje od petooktobarskog a koji obično izbegavamo da opisujemo kako bismo ispoštovali forumska pravila.

Link to comment

ali kada se ta vest kombinuje sa ovom vescu onda je jasno da je danas dan za spinovanje. bese li gasic vazio za tzv. tominog coveka?

 

 

TOMA RUŠI VUČIĆA NA JESEN: Cepa SNS i osniva stranku

ISPOD ŽITA Nikolić već vrbuje one koji su nezadovoljni - pošto se nisu okoristili u SNS, a u žešću „ofanzivu“ trebalo bi da krene već u septembru. Istraživanja pokazuju da predsednik Srbije ima mnogo negativnih poena jer je tokom svog mandata često bio učesnik brojnih afera koje su mediji otkrivali

 

 

 

meni se cini da je ovo samo jedno prijateljsko ubedjivanje tome da lepo potpise taj zakon o prodaji drzavnih vila, da se njihovi zakupci ne nerviraju nego lepo to kupe i budu svoji na svome :fantom:

Edited by Pontijak
Link to comment

mora da bude neka zavera iza tog helikoptera.

Neko iz Gašićevog kabineta je namerno napravio zvrčku, znajući da je ovaj glup ko ćuskija, pa mu je kao fol pripremio poklon da se Gašič predstavi kao da brine o saradnicima. Preglupi Gašić je sa radošću pogledao na taj proaktivni gest člana svog kabineta i srećan odneo poklon dr Smrti. Siguran  sam da je u prvi mah bio srećan dok  su ostali zbunjeno gledali, jer je mislio da mu zavide što se toga setio. Tek kada je neko prokomentarisao, shvatio je da to možda i nije baš bila najbolja ideja.

Link to comment

Gašić ministar je poklonio Gašiću gradonačelniku čitav jedan pravi avion, i platio udešavanje... nije mu bio čak ni rođendan, nego da obeleži svoju parcelu.

 

Čovek je kabadahija u najbukvalnijem mogućem smislu... sasvim je moguće da je ovo njemu zajebantski poklon, a usput možda i poruka "brate tražio si mi helikopter, ispoštovao sam te pa napravismo sranje, dođeš mi nisam zaboravio" - tako rade ovde barabe sa parama, boli ga uvo za helikopter i mrtve... sad ako kupe neki novi jer moraju, prvi će da se slika i priča tužne priče kako nije bar dve noći spavao 'zbog onoga'...

Link to comment

ja objasnio vec hiljadu puta da drndanje ministara nije znak da je novinarstvo nezavisno. tabloidi smeju da drkaju svakog osim Vucica, takva su pravila igre.

Link to comment

Čovek je kabadahija u najbukvalnijem mogućem smislu... sasvim je moguće da je ovo njemu zajebantski poklon, a usput možda i poruka "brate tražio si mi helikopter, ispoštovao sam te pa napravismo sranje, dođeš mi nisam zaboravio" - tako rade ovde barabe sa parama, boli ga uvo za helikopter i mrtve...

 

... to je taj mafijaski majndset, neveruem da neko dovodi u pitanje Gasicev upadljiv nedostatak empatije.

 

Meni ovo u isto vreme neverovatno i savrseno logicno, prosto oni su (vlada) u septickoj jami 24/7 i izgubili su kontakt sa realnoscu i uopste faktom da ih neko u realnoj Srbiji percipira drugacije no kao bogove.

 

Meni ce biti najzalije kada sva ova govna posle novog petog oktobra prodju sa po par packi i cvrga.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...