Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

10 hours ago, Venom said:

 

Policija nije rekla ništa i tražila je da se ne spekuliše. Rekla je novina pod parolom šta nam rade. Ta ista novina bi prva potrčala da potvrdi da je Švabo imao istoriju psihičkih bolesti, jer kako drugačije da Švabo nekog mučki napadne. Ovaj je pak mogao da pobegne iz psihijatrije dan ranije i opet bi bio samo južnog izgleda. ...


istini za volju, prethodnih par godina su napadači noževima su redom bili “psihički bolesnici” oštećene psihe zbog ratova u zemljama bliskog istoka odakle su dosli. upravo zbog moguće reakcije neonacista i sličnih 

Link to comment
12 hours ago, x500 said:

Rekli bi da nosi carape na sandale i svi bi znali sta je. A, ako su carape bele onda je ili BY ili BW. :D

 


za BY je još havajska košulja 

  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, Mel said:

 

Balkanski mediji bar ovi u Srbiji su Vuchicev orkovski talog. Ne bih potezala slichnost s njima ni u sekciji za recepte.


Ako racunas da ih je Vucic uredjivao u kontinuitetu i bez prekida od devedesetih kada se SFRJ raspala. Tako su pisali i pre, pogotovo za nasu emigraciju.

 

I napisala sam balkanski. Gotovo svi regionalni. Hrvat i drzavljanin Hrvatske, Srbin i drzavljanin Srbije, itd. 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, zorglub said:

Čekaj, ako policija traži počinioca, u čemu je problem da se kaže da je osumnjičeni "bliskoistočnog izgleda"?

 

Da je Švabo, rekli bi pegavi belac, žuti brkovi i repovi, šta sad?

korektno bi bilo "tamnoput"

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Najkorektnije bi bilo nearijevac :fantom:

 

Ne ne, to se danas ne sme. Kaže se Nicht-Biodeutscher.

 

Edited by Quince
Link to comment
3 hours ago, Quince said:

 

Ne ne, to se danas ne sme. Kaže se Nicht-Biodeutscher.

 

 

"nije bio nemac" je sasvim ok

Link to comment
27 minutes ago, Ros said:

 

"nije bio nemac" je sasvim ok

 

Moj muz je dugo mislio da ona pesma ide "Bio sam Japanac, celi zivot svoj". To ko ovo, bio je Nemac, nije bio Nemac.

  • Haha 2
Link to comment

Psujem Jebem te, živote, što baš mene kazni
Pa su moji dani nesrećni i prazni?

 

 

Nada Topčagič

Link to comment
2 minutes ago, zorglub said:

Bez brige, rešenje za napade noževima je na vidiku:

 

Germany's Scholz seeks new knife laws after Solingen attack

 

Doduše, prevideo je jednu sitnicu, nož kojim je napadač usmrtio i ranio žrtve već je zabranjen za nošenje po postojećem zakonu, ali siguran sam da će potencijalne ubice poštovati ovaj novi.

Solingen... Eto kako se namesti crni humor.

 

  • +1 2
Link to comment

Nije čudo, i onaj što je pobio one silne ljude u Christchurch-u je beše isto bio zaveden remove-kebab folklorom. Sve far-right nakaze ovog sveta će se voditi zločinom koji nosi srpsko ime, divota.

  • Tužno 1
Link to comment
×
×
  • Create New...