Jump to content
IGNORED

Kvalifikacije za SP 2018. Rusija


Babu Bhatt

Recommended Posts

  • Replies 731
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • porucnik vasic

    44

  • levi

    36

  • Cash

    36

  • Meazza

    33

Budale, raduju se a Panama se jedva kvalifikovala. Obrukaće se tamo, a pri tome zauzimaju mesto nekoj kvalitetnijoj reprezentaciji koja je imala manje sreće u sakupljanju bodova,

Link to comment

Budale, raduju se a Panama se jedva kvalifikovala. Obrukaće se tamo, a pri tome zauzimaju mesto nekoj kvalitetnijoj reprezentaciji koja je imala manje sreće u sakupljanju bodova,

a kolko je to manje miliona u FUFinu kasu? Kvalifikacijski sistem debelo zakazao.
Link to comment

USA je uvek bila zahvalan učesnik sa dobrim i dinamičnim utakmicama, s obzirom na kvalitet.  Takva im je sportska kultura, i tradicija igranja na velikim turnirima. Koliko će Panama moći da pruži u tom smislu tek treba da vidimo, ali možemo da pretpostavimo po ovome kako su se plasirali

 

Jedino je dobro što je njihov plasman doneo radost napaćenom narodu, koji je očigledno van sebe od sreće, dok u Americi velika većina ne bi ni znala da su se kvalifikovali. Ali što se tiče samih reprezentacija, nema sumnje da bi Amerika mogla da pruži više zahtevnom televizijskom audotirijumu

Link to comment

A mozda bude i novi kamerun iz 1990. Meni je super da se pojavljuju ti neki debitanti, koji igraju hrkljus i parkiraju autobuse, ali se bore da obraduju naciju. Videcemo neke egzoticne igrace, iste takve navijace, vec smo upoznali komentatore, i to je to, duh igre i lepota 1 takve svetkovine.

Link to comment

Sportski rečeno nedostajaće ameri,uvek odigraju korektno,fudbal je u blagoj expanziji kod njih, jeste šesti sedmi sport ali tržište je preveliko, veliki gubitci fife. Prosto mi je neverovatno da su ovo dozvolili

 

Nisu nam nogometaši omiljeni ali biće dosadno bez njih , realno.

 

Gledam sastave timova afričkih nacija neverovatno koliko su pali u kvalitetu,bar mi se čini. Uvek je bar 4-5 timova sa jako poznatim imenima. A sada je najveća zvezda je Salah iz Egipta. Pa Boaći je u prvom timu Gane  :cry:

 

Slonovi,Kamerun ,Nigerija,Jar ... gomila igrača iz belgije,druge engleske,kineske,druge italijanske...

Link to comment

Fudbal u americi je vec 30 godina u ekspanziji, a reprezentacija im sve gora, a mls nije ni za kurac. Najbolji strelac lige je srbomadjar nikolic, lik bez ikakve evropske karijere.

 

Upropastice nam paunovuca tamo, jebo ga chicago fire

Link to comment

Sportski rečeno nedostajaće ameri,uvek odigraju korektno,fudbal je u blagoj expanziji kod njih, jeste šesti sedmi sport ali tržište je preveliko, veliki gubitci fife. Prosto mi je neverovatno da su ovo dozvolili

 

Nisu nam nogometaši omiljeni ali biće dosadno bez njih , realno.

 

Gledam sastave timova afričkih nacija neverovatno koliko su pali u kvalitetu,bar mi se čini. Uvek je bar 4-5 timova sa jako poznatim imenima. A sada je najveća zvezda je Salah iz Egipta. Pa Boaći je u prvom timu Gane  :cry:

 

Slonovi,Kamerun ,Nigerija,Jar ... gomila igrača iz belgije,druge engleske,kineske,druge italijanske...

Nikakvi su, pogledaj broj golova, ne samo u kval., nego i na Africkim prvenstvima... Plus ovi boldovani uglavnom nece ni da vide Rusiju. Salah ko da je Bog Afrike, to dovoljno govori

Edited by W.F.C.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...