Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

dve TV serije na pikboksu

- "The Twelve" - "12", australijske sa sem nilom koju sam pokušao da ispratim. suđenje potencijalnoj ubici, tetke nestale devojke. odgledao sam 2 od 10 epizoda i batalio jer nisam mogao da ispratim paralelna dešavanja u životu 12 + 2 porotnika/ca, samo suđenje, flešbek iz života optužene i flešbek same istrage. sludelo me

- The Vanishing Triangle" -"trougao smrti", irska, inspiraisana stvarnim nestankom devojaka. meni se dopala, epilog je začuđujuć, vredi pogledati.

 

prva serija je u klubu, druga je dostupna pregledom unazad

Link to comment

jbg, nema reakcije pa, da dodam sasvim solidnu englesku (ako se ne varam birmingem je mesto radnje) "D.I. Ray" na pikboks klubu a ide i na TV programu. sstandardno odrađena 2 slučaja u 2 sezone. kao i uvek picajzla sam kada su u pitanju lične patnje, traume, problemi ..... policajaca no, takav sam.

 

vredi pogledati. prvu sezonu smo odgledali u cugu (4 epizde), drugu šestodelnu iz dve ture.

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...
On 22. 12. 2022. at 11:59, đorđe geprat said:

završio sam sa gledanjem "hidden assets". baš je dobra serija. dinamična, bez viška nasilja, ličnih problema policajaca, bez nabacivanja (sem poslednje scene kada on nabacuje njoj ideju da dođe neki put u antverpen da je vodi na večeru). tema, otkrivanje i zaplena imovine je retka pa je i s te strane zanimljivo. imelda iz komitmentsa se baš ubucila. pogledajte.

evo, sinoć završih sa gledanjem druge sezone. nova je šefica irskog tima. stara je avanzovala. odlično urađeno. ako niste gledali pogledajte ispočetka prvu sezonu jer se ova druga nadovezuje. pikboks klub, potražite. vredi.

 

našim političarima i biznismenima da mogu da kažu da je ti tomo isto.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

red election na pikboks klubu. onako. 10 epizoda,očekuje se nastavak. fikcija o tome šta bi bilo posle uspelog referenduma za nezavisnost škotske, začinjeno intrigama u MI, mogućnošću da premijer ima predbračnu ćerku, terorističkim napadom i lažnom kvaru na škotskoj nuklearki koju su napravili danci. može da se gleda.

Link to comment
On 10. 8. 2024. at 12:21, đorđe geprat said:

 "D.I. Ray"

 

 

Uh ovo mi se i nije preterano svidelo. Previse je nekako klise i radnja prvo nista nista i onda pred kraj epizode ludilo. Nema postepenog gradjenja likova.

 

45 minutes ago, đorđe geprat said:

mogućnošću da premijer ima predbračnu ćerku,

 

Ne razumem kako to moze biti problem cak i u UK?

Link to comment
3 hours ago, bags said:

 

Uh ovo mi se i nije preterano svidelo. Previse je nekako klise i radnja prvo nista nista i onda pred kraj epizode ludilo. Nema postepenog gradjenja likova.

 

 

Ne razumem kako to moze biti problem cak i u UK?

pojavilo se devojče koje je PMu reklo da joj je mama rekla da je on njen tata. pa, sledi i ta situacija u sred referendumske kampanje.

Edited by đorđe geprat
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
13 hours ago, đorđe geprat said:

@Milosh76posle 2/6 ovo deluje dobro. irska, šverc meta iz švedske. mislim da zavređuje više od 6.6

 

pikboks klub

mnogo dobro. nastaviće se.

  • Hvala 1
Link to comment
On 4. 9. 2024. at 14:06, đorđe geprat said:

evo, sinoć završih sa gledanjem druge sezone. nova je šefica irskog tima. stara je avanzovala. odlično urađeno. ako niste gledali pogledajte ispočetka prvu sezonu jer se ova druga nadovezuje. pikboks klub, potražite. vredi.

 

našim političarima i biznismenima da mogu da kažu da je ti tomo isto.

Poceo da gledam prvu sezonu, secam se detalja, al da me ubijes da znam koliko sam odgledao epizoda 😂

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...