Jump to content
IGNORED

Fortitude-It's not just cold that kills...


archi

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    29

  • Frank Pembleton

    16

  • Arkadija

    15

  • Malvo

    15

Sad su baš pristojno zakomplikovali, ali sviđa mi se.

На срећу нема спојлера па нисам у искушењу да кликнем на јеадн од њих.

Link to comment

Bez spoilera - malo mi deluje preterano tolika histerija oko učitelja. Kao, jedno dete kome je predavao je napalo nekog, i njegova debela žena je napala nekog, znači sto posto je on... šta tačno?

Link to comment

A pominjete onog lika sa cerkom sto mu ruka krvava. Pa nasli su radnika u prodavnici zavezanog koji je pricao kako je potegao noz na ovog i kako mu ga je ovaj golim rukama oteo.

Edited by Moća
Link to comment

Bez spoilera - malo mi deluje preterano tolika histerija oko učitelja. Kao, jedno dete kome je predavao je napalo nekog, i njegova debela žena je napala nekog, znači sto posto je on... šta tačno?

on je moša. služi da nas zbuni. bar je meni u prošloj epizodi bio sumnjiv, kao što mi se čini da će u sledećoj za zbunjivanje poslužiti guvernerkin muž.

Link to comment

evo ja ću ukratko da ti prepričam šta se zbilo. 

 

- matori fotograf je pijan startovao španjolku

- medved je upao u hotelsku sobu kod ćelavog

- šerih se kladio sa rusom iz vukojebine da može da popije više od njega

- dve pandurke su otišle u saunu da se opuste

- dečak je ujeo psa

Link to comment

To su izneli kao pretpostavku, što ne mora ništa da znači. Takođe smo čuli da možda neki demoni jebu irvase pa ovi izrode hermafrodite, tako da...

 

Ima još četiri epizode, cenim da će bar još tri i po da nas zamajavaju raspadom raznih bromansi i brakova <_<

 

Nije mi jasno šta se desilo Bradonji, ocu od male. Njegov ceo segment priče deluje sve manje smisleno, od prve epizode je jurcao nekuda bezveze i vukao dete samo da bi se vratio i dobio po glavi. Ne znam ni gde se tačno sad nalazi, zar ga je napadač ostavio u kući? :blink: Treba li da mislimo da je Senjorita bila ta koja ga je odvalila?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...