Jump to content
IGNORED

Fortitude-It's not just cold that kills...


archi

Recommended Posts

друга сезона?! са неким новим заплетом или наставак ове приче, шта год да јесте, нема превише смисла

Link to comment
  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    29

  • Frank Pembleton

    16

  • Arkadija

    15

  • Malvo

    15


 



 

Joj, moram malo i o groblju slonova u pećini unutar glečera. Ej, bušilica je otvorila tunel do džinovske rupetine u kojoj kljove i kosti stoje onako na otvorenom. Ništa nije u ledu nego eto tako prosto leži, jer postoji neki mehur vazduha u glečeru. A kad Rus upadne dole, cela pećina je nekako osvetljena, bog te pita kako i odakle.

 


Ma ne vredi, nemam snage više. Rečju, kršina.

slažem se potpuno sa vinijem da je serija ispala kršina.

 

da nema možda ta pećina neke veze sa tunelima ruskog rudnika? neko dovukao zaleđene mamute a oni se sa sve parazitima u pećini lagano otopili?

na ovakav kraj može svašta blentavo da se nakalemi.

 

ne mogu da se zakunem da neću gledati i drugu sezonu. čisto da vidim kako će da se iskobeljaju iz gomile koju su izasralitm

Edited by mammy two shoes
Link to comment

Ova serija mora da je genijalna, kad ja ne mogu da se odredim da li mi se sviđa ili je teško njesra?Mora da ima neke vibracije da šalje na podsvesnom nivou koje me sprečavaju da kažem : Jbga zajebe se čovek...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Uzbudljivo, atmosferično, pulpastično, horor se pojavljuje kao neočekivana sila koja rešava stvar, sa par baš odličnih trenutaka...i toliko rupa da mi pomisao na vinija koji pregoreva gledajući uvek razgali zlobnu staračku dušu.

 

I regret nothing!

Link to comment

Rodni care :lol:

 

a inače serija je imala dobru udicu i dobre ženske i to je to. vrhunac lošosti (ok, jedan od) je valjda onaj razgovor lijepe naučnice i psiho učitelja-tovitelja. mi smo ti 1 najgori paraziti i rušitelji svake teodikeje, mislite o tome.

Link to comment

Pa da. Da je ostalo na krajmu, ovo bi bila sasvim gotivna priča. 

 

Ali se ušlo u razmišljanja o zverima poput nas, nepoštovanju prirode i globalnom zagrevanju.

 

Tjah.  Dovoljno mi je da otvorim FB feed ako se zaželim toga.

Link to comment

Obozavam da gledam filmove(serije) u arktickoj atmosferi, tako da ne zalim sto sam ispratio i ovo cudo sa milion nelogicnosti. Gledam sledecu sezonu, naravno!

 

p.s.  Moram ipak da pitam nesto :) Ko kida ruke i glave svim ovim kipovima  Ko hospitalizuje (savrseno) i opereise  ove silne teske ranjenike ? Da li vudu lutka moze da deluje i na insekte ?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kraj je ubio seriju, ali meni nije nimalo žao što sam gledao, jer polarni krug, misterija, ses, atmosfera i muzika. Ali, sve je to nepromišljeno i trapavo urađeno.

Link to comment
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...