Jump to content
IGNORED

Proizvodnja pečuraka


SleeperSleep

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • SleeperSleep

    40

  • SNARC

    13

  • ljuttko

    7

  • Anonymous

    6

jel se moze koristiti npr i susara za testeninu?

nemam pojma, ne znam kako izgledaju te sušare za testeninu. pretpostavljam da mogu - ne znam samo koliko je to efikasno.

Link to comment

nemam pojma, ne znam kako izgledaju te sušare za testeninu. pretpostavljam da mogu - ne znam samo koliko je to efikasno.

 

ja imam jednu viska(susaru)..ista je kao ova sa slike samo mozda malo manja..i nemam pojma kolikog je kapaciteta..pa mi palo na pamet da mozda moze da susi jos nesto osim testa..

ali moram to jos istraziti :)

 

2.jpg

Link to comment

Izvinjavam se sto kasnim sa odgovorom..i sto cu ovako sve na gomilu. Juce bas sejao :)

 

 forsiraju mlevenu koju mozes da dodas u neku corbu sos ili nesto trece.. Ikare evo ti ideja :) ) dnevno u periodu od par nedelja ili mesec dana. Ja isprobao na mom matorom koji forsira kaubojsku ishranu..i deluje. 

 

 

Elem, cim nabavim neko ozbiljnije dostavno vozilo, ljutko moze da racuna na par zasejanih dzakova..ali samo ako ih drzi u gajbi..u cilju promocije urbanog uzgoja hrane :)

 

 

:ziga: Hvala na detaljnosti, ovu sušenu, dok Ikar ne  pusti u prodaju svoju,    krećem da tražim koliko sutra. Imam 3 pacijenta , me included . :ph34r:

 

Za džakove  te držim za reč, smatraj da si prodao cvajkomad :) ako se pod urbanim gajenjem može smatrato  moj rod čerija, rukole  i začina na terasi i prozoru i  i za sad gostujuće učešće u Baštalištu onda sam veteran :s_d:  a i podrumče na Tari mi je  urbano  ;)

Imam ja vec mlevenu :) od aprila ce u maloprodaju.

Ja ću da testiram  recepat za pritisak  na sebi odmah   pa ako rezultat bude valjan,  zamorčići za dalje od aprila  ima samo da iskaču -_-

Link to comment

:ziga: Hvala na detaljnosti, ovu sušenu, dok Ikar ne  pusti u prodaju svoju,    krećem da tražim koliko sutra. Imam 3 pacijenta , me included . :ph34r:

 

Za džakove  te držim za reč, smatraj da si prodao cvajkomad :) ako se pod urbanim gajenjem može smatrato  moj rod čerija, rukole  i začina na terasi i prozoru i  i za sad gostujuće učešće u Baštalištu onda sam veteran :s_d:  a i podrumče na Tari mi je  urbano  ;)

Ja ću da testiram  recepat za pritisak  na sebi odmah   pa ako rezultat bude valjan,  zamorčići za dalje od aprila  ima samo da iskaču -_-

moja je sušena bukovača već 6 meseci u prodaji. detalji na boculin.rs

 

moderacijo, briši ako je protivno pravilima foruma.

Link to comment

moja je sušena bukovača već 6 meseci u prodaji. detalji na boculin.rs

 

moderacijo, briši ako je protivno pravilima foruma.

Sušenu i još koješta probala po jednoj preporuci i ne znajući da je proizvodjač  neko odavde a čekam mlevenu  :lenjost: -_-

Link to comment

moja je sušena bukovača već 6 meseci u prodaji. detalji na boculin.rs

 

moderacijo, briši ako je protivno pravilima foruma.

 

Jako lepo, čestitke. :kralj: Kad je reč o izvoznoj strategiji prema Beču, da li planiraš da se zadržiš na sušenim pečurkama i paradajzu, ili misliš da širiš ponudu sa većim spektrom zdrave hrane? Jer, ako sam dobro skontao, tvoj biznis plan podrazumeva prvenstveno otkup i plasman hrane, a proizvodnja je sporedna delatnost?

Link to comment

meni je u stvari prerada i plasman u centru interesovanja, a proizvodnju planiram da dizem polako, investicijama iz prihoda i, kad dodje vreme, kredita.

planiram da u bec saljem jos nesto zdrave hrane, videcu sta kad malo bolje shvatim trziste.

Link to comment

Ako se pčelinji med uklapa u tu priču možemo nekom prilikom da razgovaramo o poslu. Posedujem veći pčelinjak, prilično jedinstven na ovim prostorima, sa potpuno ekološkim sistemom rada. Ovog momenta nemam šta da ponudim, ali već kroz 3 meseca kreće nova "berba".

Link to comment

u bgd moje robe ima u aroma marketima i u desetak prodavnica zdrave hrane.

 

Pazario bukovače u Padini na Čukaričkoj padini. Pretpostavljam da i sa njima imaš dogovor. Spremaću ovih dana. 

 

Što se tiče cene, deluje da ćeš imati problem da pariraš sumnjivom kvalitetu. U istoj prodavnici je kilo sušenih vrganja u rinfuzi oko 5.000 dinara.

 

Srećno!

Link to comment

nemam. i to u padini je verovatno preko distributera. znam za cene, pisao sam o tome ranije. ako ne krene kako treba napolju, ovde necu nista napraviti.

To je ta priča "naplatiti kvalitet u Srbiji" - nemoguća misija.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...