Jump to content
IGNORED

Birdman or The Unexpected Virtue of Ignorance (2014)


3opge

Recommended Posts

  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    57

  • kobni zelaya

    44

  • morgana

    36

  • 3opge

    27

tripujes.

 

nope.

moras opet da pogledas.

 

 

 

stalno vidimo vatrenu kuglu na nebu. sto se mene tice, to je avion iz njegove price u kome on gine sa sve klunijem.

cvece koje donose je cvece za njegov grob. 

zena sve vreme sa njim prica kao da on ne postoji, kao da je dosla da poseti njegovo grob.

pa onda prica sa meduzama.

zena ne progovara ni rec sa cerkom, samo je vidimo u jednom kadru kada je poljubi u celo, kao i njega.

cerka je verovatno i skocila sa one terase. svalerka je verovatno izvrsila abortus.

 

teatar je njegovo cistiliste. zato i ne moze da se udalji od njega ceo film.

 

jok nego je film o pozoristu :D

 

 

 

ne stoji prica za previse dijaloga. a jos manje poredjenje sa vudi alenom, nidje veze.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Sem na vrlo retke trenutke (dijalozi Kitona i Nortona) film me uopšte nije vozio i užasno mi je smetalo preterano referisanje na teoriju pozorišta (inače ne podnosim pozorište), dalje žestoko prenaglašavanje novinarske kritike (ovde je Inauritu upao u neku vrstu slučajne kontradikcije, dihotomijama intenet i štampa), žal za raspadnutim Brodvejem i kao fol zajebancija kolege glumaca. I da, motivišuća izlaganja samog Birdmana su tako ložansko sranje. 

 

inaritua boli ona stvar (kurac) za brodvej

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...