Jump to content
IGNORED

Fav YU Košarkaš


  

100 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zar nije Simke ubacio neke trojke za pobedu za Zvezdu u ABA ligi, protiv Cibone šini mi se?

 

Ako ćemo o chokerima u kvačilo-vremenu, onda treba, ruku na srce, priznati da Milenko Tepić tu prednjači. Mislim da nijednom nije dao koš za pobedu, a mnogo puta se zadesilo da on odlučuje.

Link to comment
  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoka

    35

  • MayDay

    29

  • iDemo

    20

  • б1lme3

    19

Top Posters In This Topic

prvo sto mi pada na pamet da je MIlenko imao sut za pobedu je protiv Italije 1998  na SP u Atini, ali bio je zlatni Joker protiv Grka u polufinalu kad smo poprilicno gubili pa je on ubacio par trojki da pristignemo a ostatak i mnogo vise je Bodiroga odradio, ko se seca po isteku vremena zaleteo se i sutirao reklame sto od besa sto od srece..Milenko je lupio i bananu za titulu 1998.god u Zelezniku

 

 

ahahah pomislih na TOPICA, tek sad vidim da je tEpic u pitanju :lolol:

Edited by darkonet
Link to comment

@goofs

Da, moze biti da je nekad nesto i ubacio, ta nije slucajno dospeo u reprezentaciju.

 

Predlazem da se predje na glasanje za najboljeg kosarkaskog rukovodioca. Mojih 5: dr Covic, Lisac, Danilo Mitrovic, dr Djukanovic, Djilas.

Link to comment

pustite trenere, dajte nešto oko čega ćemo se lakše složiti

 

evo recimo, najveći choker od naših velikih igrača

 

moj kandidat: vlade divac

 

 

Stojakovic :)

Link to comment

Mlađi ljubitelji basketa znaju Nebojšu Ilića samo kao tim-menadžera Zvezde i reprezentacije, pa mogu brzopleto da zaključe da je on neka bitanga ...

 

Međutim, Ilić je bio jedan od najperspektivnijih košarkaša svoje generacije, mnogi su mu predviđali i sjajniju karijeru od Kukočeve ...

Edited by stoka
Link to comment

ma cuti, ovde bilo i nesrecnika koji su tvrdili da bodiroga nema veze sa sfrj kosarkom. sta ces, ima raznih

Ма разбио ЈУБА лигу. А и узео злато у Аргентини, Риму...чубани будале. :fantom:

 

kime bogojević

 

Легенда краљевачке кошарке. И он је завршио као пензионер у Немачкој.

pa karija je otreso doolov šegrt, vidiš da ti čovek lepo kaže

 

i kurac je bio taj basket u indijanapolisu, sreća da je sačuvano

 

 

Ја, какав Кари Вујошевић је тренер.

pustite trenere, dajte nešto oko čega ćemo se lakše složiti

 

evo recimo, najveći choker od naših velikih igrača

 

moj kandidat: vlade divac

 

za ono pogrešno vođenje lopte na centru protiv rusa u polufinalu prvenstva sveta u španiji posle koje nam je valters zabo tricu za izjednačenje a imali smo +9 na minut do kraja

 

za promašena oba slobodna bacanja u našem poslednjem napadu u finalu u indijanapolisu gde nas je bog pogledao i argentina nije pogodila njihov poslednji napad

 

neviđeno mi je išao na kurac celu karijeru zbog toga, ruse 1986. mu nikad nisam oprostio. sećam se kada sam posle te tekme izašao na ulicu. vojvode stepe nije bilo žive duše, mogao si od crkve da se spustiš do autokomande sredinom ulice.

 

cela nacija je ridala. mada je realno krivac bio krešo, koji mi je kurac tada uopšte trebao na terenu.

Тај рад. Нико му до колена није.

Link to comment
za promašena oba slobodna bacanja u našem poslednjem napadu u finalu u indijanapolisu gde nas je bog pogledao i argentina nije pogodila njihov poslednji napad

 

Pogledo nas Al Pacino, sto bi reko Sarenac :D

To u Madridu i ajde, jer je bio klinac (a i sudije, trojke o tablu i razna cuda), ali 2002. Divac je odigrao utakmicu kao drogiran. Promasio je ta dva bacanja i zavrsio utakmicu sa otprilike 5 datih poena uz sut iz igre 20 posto i sutirao penale nesto tipa 1/6. Porvrh svega, nekoliko minuta pred kraj, mi se poradjamo za kos, niko nista ne moze da ubode (vec sam pricao ko je jedini odigrao tu u napadu :) ) i on mrtav ladan iz nekog natrcavanja sutira trojku u petoj sekundi napada i naravno promasuje. Sto je najgore, posle je u produzetku imao neke dve banane i fino je zatvorio kos (jednom se prosuo po parketu zajedno sa Bodirogom posle dobre odbrane) :D

Sto naravno ne menja cinjenicu da je u prvoj sezoni kao starter u NBA ligi imao vise od 10 poena u proseku u timu koji je igrao finale. Ali da je imao onakve epizode, imao je

Edited by Giggsy
Link to comment

pustite trenere, dajte nešto oko čega ćemo se lakše složiti

 

evo recimo, najveći choker od naših velikih igrača

 

moj kandidat: vlade divac

 

za ono pogrešno vođenje lopte na centru protiv rusa u polufinalu prvenstva sveta u španiji posle koje nam je valters zabo tricu za izjednačenje a imali smo +9 na minut do kraja

 

za promašena oba slobodna bacanja u našem poslednjem napadu u finalu u indijanapolisu gde nas je bog pogledao i argentina nije pogodila njihov poslednji napad

 

neviđeno mi je išao na kurac celu karijeru zbog toga, ruse 1986. mu nikad nisam oprostio. sećam se kada sam posle te tekme izašao na ulicu. vojvode stepe nije bilo žive duše, mogao si od crkve da se spustiš do autokomande sredinom ulice.

 

cela nacija je ridala. mada je realno krivac bio krešo, koji mi je kurac tada uopšte trebao na terenu.

Realno - nisam neki fan al' je ovo ziva istina - gde su bili bekovi i sta je on/Divac uopste radio na terenu... Mrak. 

Al' je@iga, covek se uci dok je ziv. 

Link to comment

Ма разбио ЈУБА лигу. А и узео злато у Аргентини, Риму...чубани будале. :fantom:

 

 

ma da jebes zadar, jebes bosu. a da, zadar je stari srpski grad, a bosa je brat od strine voje kostunice

Link to comment

^^ glede Divca + (iako nije choke) odbijanje lopte u pravo u ruke Robertu Horryju koji ubada za LAL protiv Kingsa

Robert Ori je zbog te trice jedno vreme u Srbiji bio omraženiji od Slobe i Veslija Klarka zajedno ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...