Jump to content
IGNORED

Fav YU Košarkaš


  

100 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoka

    35

  • MayDay

    29

  • iDemo

    20

  • б1lme3

    19

Top Posters In This Topic

Vujosevic je propustio sansu da udje u razgovor o top 5 ex-Yu trenera kada je izduvao sa reprezentacijom,i kada je izduvao sa CSKA.

Jednostavno nije ista kategorija ni Pesica ni Maljkovica, to samo lud covek moze da tvrdi. 

Sa druge strane, ne moze mu se osporiti prilicno solidan uspeh u EL i plasman desetine vrhunskih igraca. Znaci niko nemoze reci da je covek  neuspesan, nezapazen ili sto god takvo, ali da je u krugu najboljih trenera - nije. Kao sto sam rekao, Dule je blizi Muti ( cak i vise uspeha sa juniorima nego Dule, igrao je takodje F4, osvajao je titule sa skoro svakom boljom ekipom koju je vodio ) nego Ivkovicu, Obradovicu, Kariju ili Maljkovicu.

Link to comment

Ranko Žeravica?

Jel ti top 5 označava najbolje, najuspešnije ili tebi najomiljenije

po meni najboljih

 

reba ćorković je na listi iz čisto emotivnih razloga

on i žeravica zasčužuju to peto mest

 

 

 

muta nikada nije trenirao tim na f4

Link to comment

Čekaj,  pešić koji je pobedio amerikance u indijanapolisu i uzeo evropsko sa nemačkom i evroligu jednom i maljković koji je uzeo evroligu sa jugoplastikom i limožem im nisu ni blizu

 

 

pa karija je otreso doolov šegrt, vidiš da ti čovek lepo kaže

 

i kurac je bio taj basket u indijanapolisu, sreća da je sačuvano

 

Link to comment

jeste, ali je dao ili dobio otkaz, ne se sećam više

 

Dobio je otkaz jer smo imali osam poraza zaredom u EL. Posle smo od sledecih sedam utakmica, dobili sest (tradicionalno nas dobio CSKA tamo) i dosli na cetvrto mesto i plasirali se u 1/8 finala

Tad se Muta naljutio mnogo na ljude u klubu

Link to comment

pustite trenere, dajte nešto oko čega ćemo se lakše složiti

 

evo recimo, najveći choker od naših velikih igrača

 

moj kandidat: vlade divac

 

za ono pogrešno vođenje lopte na centru protiv rusa u polufinalu prvenstva sveta u španiji posle koje nam je valters zabo tricu za izjednačenje a imali smo +9 na minut do kraja

 

za promašena oba slobodna bacanja u našem poslednjem napadu u finalu u indijanapolisu gde nas je bog pogledao i argentina nije pogodila njihov poslednji napad

 

neviđeno mi je išao na kurac celu karijeru zbog toga, ruse 1986. mu nikad nisam oprostio. sećam se kada sam posle te tekme izašao na ulicu. vojvode stepe nije bilo žive duše, mogao si od crkve da se spustiš do autokomande sredinom ulice.

 

cela nacija je ridala. mada je realno krivac bio krešo, koji mi je kurac tada uopšte trebao na terenu.

Link to comment

Pusti sad Simonovića, dao je ona bacanja protiv Francuske.

 

 

Sećam se koliko sam se smorio kada sam ga video da prima loptu i da na njemu prave faul. Očekivao sam da će peharoš da se ukenja kao mnogo puta do tada ali odradio je posao i treba mu čestitati još jednom. 

Link to comment

A do kraja je bilo nekih 0,5 milistotinki™. Sve i da je promasio oba, ovi nikako ne bi stigli ni da sutnu na kos, pa stoga i pritisak nije bio bas neki. Da je bio pritisak, bacio bi dve cigle, kao uvek sto ih baca kada je gusto.

Link to comment

Boža je jedini uspeo od gofana da napravi pitu, odnosno sa limitiranim Limožom uzme titulu šampiona Evrope. Šjor Boža je jedini Srbin kome su u Splitu priredili ovacije dok je rat maltene još besneo u Hrvatskoj. ..

 

Što se tiče Moke, može se reći da je njegova uloga u formiranju Tonija, Dina,Dražena, Saleta presudna na mentalnom nivou, što im je usadio kurčevitost ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...