Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Ma urkozamanje je napisao "za koji moji daj igra ako ne mora", a Novak sigurno neće na osnovu tog kriterijuma doneti odluku đ ali će igrati ili ne. To je sve što sam želeo da kažem. Uopšte ne sumnjam da će doneti ispravnu odluku, niti se pravim pametan kao neki da znam koja je ispravna odluka.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Postoji razlika između stava da bi mu bilo korisno da propusti Madrid iz x, y i z razloga i stava "za koj moj da igra, ako ne mora" jer u principu ne mora uopšte da igra tenis, samo što se onda ne može nazvati profi teniserom.

exactly my point

Link to comment

Jebo te, cime se vi bavite ovde, kao da je Novakov tim juce poceo profesionalnu karijeru i ne zna da isplanira kalendar. Ako propusti Madrid super, ako ne propusti super. Kakve veze to ima sa bilo cim?

a nemaju ljudi za koga da navijaju u Madridu onda... nije da ovde bas preko 80% ljudi gleda tenis zbog tenisa :D

Link to comment

Jebo te, cime se vi bavite ovde, kao da je Novakov tim juce poceo profesionalnu karijeru i ne zna da isplanira kalendar. Ako propusti Madrid super, ako ne propusti super. Kakve veze to ima sa bilo cim?

Eh, PPP je ovo, uvek se nađe nešto oko čeka se valja preganjati

Link to comment

Beker je na sastanku kolektiva samo spomenuo kako mu je rejting po madriđanskim kazinima na

nezasluženo niskom nivou, pa je to presudilo prilikom glasanja...il šta već.

 

a loptoskupljačice su dovoljan tizer da Madrid odgledamo i ovako...i onako.

Edited by Musky
Link to comment

Excitement, fun and games on a charity afternoon that nobody will want to miss. Tennis players Novak Djokovic and Serena Williams and actress Elsa Pataky will square off with a number of other celebrities in various challenges on Mutua Madrid Open Charity Day, which takes place on Friday 1 May at 17:00 on the Centre Court – Manolo Santana Stadium in the Caja Mágica.

 

 

vest od 25. apr. sa zvaničnog sajta, avidim logiku da djoker bude u madridu, umesto na prvomajskom uranku u brdima monte karla, ako već planira da preskoči taj turnir 

Edited by gone fishing
Link to comment

Postoji razlika između stava da bi mu bilo korisno da propusti Madrid iz x, y i z razloga i stava "za koj moj da igra, ako ne mora" jer u principu ne mora uopšte da igra tenis, samo što se onda ne može nazvati profi teniserom.

 

A ko je zastupao taj stav? Koliko vidim ljudi su u fazonu da je ok da propusti iz mnogo razloga, pre svih u sklopu pohoda na rg. Nisam primetio da je neko zastupao stav "za koji moj da igra ako ne mora".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...