Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

:isuse:

 

Pretpostavljam da je "idi brani Novaka" replika na nivou inteligencije članova mense, pa se ti sad kao čudiš što ti nisam odgovorio na istom tom nivou, šta li? :(

 

 

 

 

Link to comment

Zajedljiv si i naporan.

 

Šta je tebi značilo da je razbijala do pre dva meseca? Da si malo sklopio kockice shvatio bi da i jeste tako bilo i da si lupio. Ana je završila odlično prošlu sezonu, počela fino i ovu, neko finale bi, onda se na Ao povredila i krenulo na loše. Šta je tu teško za razumeti?

 

A ne mogu da razumem tako dva različita ponašanja prema dvoje naših tenisera (zato sam glupo i pomenuo Novaka) Dok Novaka bolesno braniš, kao da ti je rod, i kad treba i kad ne trebA, Anu samo pljuješ, i kad treba i kad ne treba. A nastupaš sa visine, nazvao si sebe glasom razuma :o Ne zna se gde si vise kontradiktoran.

Edited by Timmy
Link to comment

Zajedljiv si i naporan.

 

Šta je tebi značilo da je razbijala do pre dva meseca? Da si malo sklopio kockice shvatio bi da i jeste tako bilo i da si lupio. Ana je završila odlično prošlu sezonu, počela fino i ovu, neko finale bi, onda se na Ao povredila i krenulo na loše. Šta je tu teško za razumeti?

 

A ne mogu da razumem tako dva različita ponašanja prema dvoje naših tenisera (zato sam glupo i pomenuo Novaka) Dok Novaka bolesno braniš, kao da ti je rod, i kad treba i kad ne trebA, Anu samo pljuješ, i kad treba i kad ne treba. A nastupaš sa visine, nazvao si sebe glasom razuma :o Ne zna se gde si vise kontradiktoran.

 

Jebote, koji si ti bog... A ako si po nečemu poznat, to je po tome da nisi naporan. ;)

 

Na stranu što si mi rekao da Novaka "bolesno" branim što je samo po sebi lupetanje i uvreda po kojoj ja ispadam neki ludak opterećen Novakom, ali najjače je što "Anu stalno pljujem..." Iako sam joj posvetio tipa 3 posta u godinu dana. Jednom onda kada si ti izneo onu ingenioznu tvrdnju da Ana ima iste šanse da osvoji ne sećam se koji GS kao i da ispadne u prvom kolu pa ti se svi smejali zbog te fenomenalne procene verovatnoće. Plus ovo sada što je naravno čist sarkazam, a značilo je to da do pre dva meseca nije imala ne znam koje rezultate pa je odjednom pala u formi kada je nastupila ta "povreda". Ne sećam se da sam je spominjao više od toga, a ti me podseti... Isto tako me podseti na sve velike pobede i rezultate do pre 2 meseca. 

 

Ne znam što ti je teško da shvatiš da nemam ništa protiv nje (što sam naravno objasnio onomad, ali džaba tebi govoriti), niti je mrzim, niti joj želim zlo, niti joj želim da gubi, naravno da bih voleo da osvoji sve živo i mrtvo dok igra. Ali očigledno je da je devojka limitirana i da će svaki njen visoki rezultat biti izuzetak a ne pravilo. To su rekli ljudi ovde koji se od mene mnooogo bolje razumeju u tenis, uostalom, ne treba biti genije da nekome to bude jasno. Ako misliš da to što imam takvo mišljenje o njenim kvalitetima jeste produkt neke mržnje i koječega, to su čiste budalaštine. Samo se konstatuje očigledno. "Pljuješ i kad treba i kad ne treba", kao da nemam jbno pametnija posla nego da vodim hajku na Anu Ivanović :lol: Ajde evo daj mi jedan pls samo jedan primer kada sam ja nju nešto "pljuvao", pošto je to tako česta pojava, očigledno ti neće biti problem. 

 

I uopšte ne nastupam sa visine ali u tvom ponašanju i te kako postoji patern da mi u više navrata kvotuješ postove pa se kao nešto lupaš po glavi i o zid (to verovatno nije obraćanje sa visine i predstavlja retko ogavan način komunikacije imho), iako ti se praktično nisam obraćao NIKAD niti konstatovao tvoje forumsko delovanje i rad. Imajući u vidu to, ne znam šta rezultuje takvom tvom pristupu, jedino što mi pada na pamet je što ti navijaš za Partizan a ja za Zvezdu ali se iskreno nadam da nisi takav plićak da ti to smeta. :(

 

 

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Ne znam koji deo pre da repliciram, kao i na skoro svakom tvom postu. Al nek bude da si pogodio sa Partizanom i Zvezdo, to ti je ipak najjači deo posta :lol:

Link to comment

Ne znam koji deo pre da repliciram, kao i na skoro svakom tvom postu. Al nek bude da si pogodio sa Partizanom i Zvezdo, to ti je ipak najjači deo posta :lol:

 

Naravno da nemaš na šta da repliciraš jer nemaš nikakav argument za bilo šta. Jel si izjavio ono za Ivanovićku pa ti se ljudi smejali? Jesi. Jel si mi kvotovao postove koje kuda sa imbecilnim smajlijima bez bilo kakvih argumenata za koje očiglendo nisi sposoban? Jesi. Jesi istripovao da "pljujem Ivanovićku i kad treba i kad ne treba", iako sam pisao o njoj 2, 3 puta u godinu dana? Jesi. Jesi me optužio da bolesno branim Novaka? Jesi.

 

Bezobrazan si i ponašao se bahato i nadobudno, što bi bilo ok da nisi karikatura celog pdf-a sport pa stvaraš takav paradoks zbog kog će svemir da implodira. 

 

Ovo (tj ono) je poslednji put da sam ti se ljudski obratio, ubuduće ćeš da imaš tretman kakav zaslužuješ. 

Link to comment

Hahahaha ala se nalelupeta za medalju, pogotovu za Novaka. Ne znam sto sam istripovao da ga bolesno braniš, kad očigledno nije tako :D

 

A to sa pretnjama ćemo da vidimo kako ce se završiti..

Link to comment

ej daj. molim vas da prekinete.. sad kad smo ustanovili da Zvezda nije Partizan možemo dalje sa tenisom...

 

Verdasko preokreće protiv Čilića, ima bejk u trećem.. Fognini dobio prvi protiv Dimitrova 6:3

Link to comment

Nisam video meč

 

 

Oho, mali Kyrgios protiv Feda danas.. imali šanse da bude interesantno?

Edited by mlatko
Link to comment

Ceo mec u tom stilu, Azarenka je imala 5:1 u tie-breaku prvog pa izgubi 6 poena zaredom, pa je onda Serena imala break viska u drugom i tako...

Edited by Grandilof
Link to comment

Dimitrov ipak preokrenuo.. Čila ispao od Verdaska, video sam taj brejk, publika je kao na toridi :ph34r:  (ne čitaj: torcidi)

 

Uveče repriza finala od prekjuče Koli-Mari :twak:

 

 

Ajoj, još malo Ana-Carla Suarez  :torbica: (okle ovaj smajić?)   em ona antipatična, em Ana psihična a publika :isuse: ...

Edited by mlatko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...