Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Statlerer kida.

 

Inace, jesam li previse paranoican ako kazem da je dobro da Novak odustane od Madrida izmedju ostalog i iz bezbednosnih razloga? Ono, neki light Monika Seles scenario. Bas je paranoja ali nemam pojma..

Jok I nisi previse paranoican Edited by Lezilebovich
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma svestan sam da sam preterao. Samo naglas razmisljam. Blizu je RG, Nadal nikad gori, treba da se bori za 10.titulu, najozbiljnija pretnja dosad..nadje se neki frik, naravno ne tako ozbiljno kao sa Monikom, ali moze da izbije neko incident koji ce malo da zakoci Novaka mentalno. Al u pravu ste, preterao sam.

Link to comment

Statlerer kida.

 

Inace, jesam li previse paranoican ako kazem da je dobro da Novak odustane od Madrida izmedju ostalog i iz bezbednosnih razloga? Ono, neki light Monika Seles scenario. Bas je paranoja ali nemam pojma..

nisu bezbednosni razlozi, ali nisu ni "teniski". u Madridu mu je cela dvorana zvizdala kada je izgubio od Dimitrova, i nakon toga se prosle godine povredio bas pred taj i samo taj turnir, a onda uzeo Rim(yeah, povreda, sigurno), dok je ove godine ispunio uslov da moze da preskoci jedan masters(600+ pobeda), pa ne mora da kenja o povredama. ne bih se cudio da Novak do kraja karijere ne odigra mec u Madridu, nece im on nikada zaboraviti 2013

Link to comment

nisu bezbednosni razlozi, ali nisu ni "teniski". u Madridu mu je cela dvorana zvizdala kada je izgubio od Dimitrova, i nakon toga se prosle godine povredio bas pred taj i samo taj turnir, a onda uzeo Rim(yeah, povreda, sigurno), dok je ove godine ispunio uslov da moze da preskoci jedan masters(600+ pobeda), pa ne mora da kenja o povredama. ne bih se cudio da Novak do kraja karijere ne odigra mec u Madridu, nece im on nikada zaboraviti 2013

 

Nešto si pobrkao ili nisi ni pratio, nije se povredio prošle godine pred Madrid, već pred Monte Karlo, polufinale sa Federerom je igrao sa rukom u zavoju.

Link to comment

jeste, ali je onda madrid otkazao zbog te povrede ako se dobro sećam

suština je ista

 

meni se baš dopada što preskače madrid, i isto navijam da im se tamo više nikada ni ne pojavi

osim toga, u madridu su uslovi drugačiji, rim je mnogo sličniji rg-u,

bolje mu je da dođe u rim ranije i trenira

 

a madriđananima eno njihovog nadala, dosta im je on reklo bi se

Edited by dùda
Link to comment

Statlerer kida.

 

Inace, jesam li previse paranoican ako kazem da je dobro da Novak odustane od Madrida izmedju ostalog i iz bezbednosnih razloga? Ono, neki light Monika Seles scenario. Bas je paranoja ali nemam pojma..

kakav tip

Link to comment

... 

a madriđananima eno njihovog nadala, dosta im je on reklo bi se

But then again... šta ćeš slađe nego da ga Novak išamara pred istim tim... madriđanima :wicked:

Link to comment

^^ upravo tako + što zbog nadmorske visine od oko700 m rafaoldove loptice ne odskaču toliko kao u parizu, razlog što je on madrid ubedljivo najmanje osvajao od svih šljakastih turnira

 

^daleko je rg, koliko je samo puta osvojio rim i onda se 3 nedelje kasnije istopio protiv rafaolda kao sneško belić u sahari

- veliki će biti psihološki pritisak i zato bi mu pobede (ubedljive sa 2:0) u madridu i rimu verujem najviše pomogle da konačno uzme rg

Edited by gone fishing
Link to comment

Da uzme RG?

Ma dobro to, to se podrazumeva, nego beše reči o Madridu, pa reko... od napuštanja Madrida je slađe šamaranje Nadala u Madridu. :D

Lično ne mislim da učestvovanje (bilo kakvo) u Madridu može da šteti RG, ali, dobro, ako će to da pomogne, cool, nek ne ide :thumbsup:

Link to comment

heh, pa sve je lako za nas foteljašetm  :D

 

on verovatno neće da ide u madrid i gubi od nekih padobranaca

a da zapinje u uzima svaki turnir za redom, e pa bilo bi previše

 

meni ovo zvuči nekako taman da se ne prezasiti tenisa pred rg

Edited by dùda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...