Jump to content
IGNORED

Kolumnistička lupetanja


Turnbull

Recommended Posts

@radnik

 

Uopste ti ne zameram. Negde sam se i bojao da ce biti takvog citanja stvari.

 

Poenta i jeste bila u tome da su u svrstavanju ljudi u slucajne ili velike Srbe pogresili. Zasto su pogresili?  Koji su kriterijumi pravljenja liste slucajnih srba? Da li se ti kriterijumi menjaju? Sta cemo sa ljudima koji nisu pravoslavci, ne navijaju za Zvezdu,  nisu ucestvovali u ratu, za NATO su ili pak nisu Srbi ali zive u Srbiji i imaju stav o svojoj zemlji koji ne ide niz vetar mejnstrimu? Kako to da sam ja, koji ispunjavam sve uslove autenticnnog dinarskog Srbina, ipak sa druge strane?

 

Cirkova podela je glupa, pausalna, populisticka i uvredljiva za zdrav mozak. On, a niti bilo ko drugi, nema pravo da deli ljude na taj nacin niti da im lepi etikete. Ako je pogresio na meni pogresice kod bilo koga. To je poenta.

Link to comment
  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    91

  • gospa buba

    26

  • kim_philby

    21

  • bergasa19

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa valjda zakljucismo nista, samo što neko voli neko ne voli da ga to prioritetno definiše. Ja samo rekoh da mi je glupo ili bolje reći nedokučivo sebe prevashodno tako definisati. To je nešto kao boja očiju. Ja kao zelenooki nemam nameru više pisati o ovome, na ovoj temi.

Link to comment

vi koji imate kupovnu nemoć od 7000 €/automobil mislite da postoji neka tzv razumna granica do koje se treba bogatiti i onda kao e dosta je bilo sad sam ostvario cilj dok mi alaviji nonstop proučavamo nove načine za augmentaciju bankovnog konta :fantom:

Link to comment

ima li u toj knjizi nekih saveta za bogaćenje ili je nepotrebna :fantom:

 

uzmi je da upoznas duh naroda, a onda nesto od zig zaglara da iskoristis spoznati duh za svoju finansijsku dobrobit

Link to comment

ugrica vise ne trosi ni lektora na ciru sakaludu, alo bre ne moze zarez ispred a u recenici

 

"Na „Filosofiju palanke” pozivaju se i oni koji proklamuju: „Najbolji su otišli, najgori su ostali”, a država čiji su vrsni stručnjaci očarani ovakvim štivom ne može se nadati svetlijoj budućnosti:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...