Jump to content
IGNORED

Kolumnistička lupetanja


Turnbull

Recommended Posts

kad dopisnik nije u zemlji, ili ako je  fikser priključen glavnom birou ili redakciji, onda često i izveštava. ne može da bude zaposlen u tom mediju najčešće, jer je stranac, treći svet itd.

nije baš za nipodaštavanje posao, kako god i ko god ga u srbiji predstavljao.

 

to je sve super ali se lik, kao sto vidis, potpisao kao "fakultet za trte i mrte" sto bi znacilo da je u najmanju ruku dekan sto je mnogostruka prevara i manipulacija.

Link to comment
  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    91

  • gospa buba

    26

  • kim_philby

    21

  • bergasa19

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

to je sve super ali se lik, kao sto vidis, potpisao kao "fakultet za trte i mrte" sto bi znacilo da je u najmanju ruku dekan sto je mnogostruka prevara i manipulacija.

 

pa kad mu neprijatno da napiše "Singidunum" :)

Link to comment

to je sve super ali se lik, kao sto vidis, potpisao kao "fakultet za trte i mrte" sto bi znacilo da je u najmanju ruku dekan sto je mnogostruka prevara i manipulacija.

slažem se, to bi trebalo da se tumači i kao stav fakulteta, što može još svašta da znači.

Link to comment

 

Beškaпре 3 сата
Borise, Beška je uz tebe i Zorana! Do pobede!
Препоручујем 11
member-no-image.png
Flegmaпре 3 сата
Opa, Borise, vidim čita se i dalje Parapsihopatologija. Ajd' što čitaš, tvoje pravo, al' nije mi jasno što prepisuješ odatle. Tamo su još noćas napisali isto ovo što i ti. Nego, kad si već tu, svrati na kafu.
Препоручујем 5
member-no-image.png
Nestorпре 4 сата
Borise izdrzi, ceo Vaginovac je uz tebe
Препоручујем

 

 

jeste li dobro procitali taj komentar? procitajte opet, samo bez imena autora.

Link to comment

Ovo što si napisao je iskreno i argumentovano, ali upućeno na pogrešnu adresu, zato što apeluješ na nepostojeće instance, odnosno svest i savest ljudi koji pišu i objavljuju tekstove poput Ćirjakovićevog. Bojim se da jedini jezik koji oni razumeju ne sadrži pojmove odgovornosti ili empatije, u suprotnom nikome od njih ne bi ni palo na pamet da sroči, a još manje da štampa, izlučevinu onakvog sadržaja. Tendenciozna interpretacija presude i kvalifikacije koje su upotrebljene su generalno nedopustive (možda i kažnjive), nezavisno od bilo čijeg porekla i životne istorije, ali to za njih očigledno nije prepreka.

Izvini što se petljam, ali članak je toliko gnusan da stvarno mislim da ni autor ni urednici ne zaslužuju, niti imaju čime da obrade, iskrenost tvog odgovora.

ovaj odgovor, kako ja shvatam, i nije namenjen ni cirjakovicu, ni ljilji smajlovic, ni malokurskom. namenjen je citaocima politike. medju kojima ipak, i dalje, ima i poneko normalan, a nije bas upucen u dogadjaj, niti zna sta je to ppp... treba da se cuje i ova strana price.

Link to comment

ovaj odgovor, kako ja shvatam, i nije namenjen ni cirjakovicu, ni ljilji smajlovic, ni malokurskom. namenjen je citaocima politike. medju kojima ipak, i dalje, ima i poneko normalan, a nije bas upucen u dogadjaj, niti zna sta je to ppp... treba da se cuje i ova strana price.

 

otprilike. 

 

ne pada mi na pamet da se valjam u istom blatu sa cirjakovicem. mislim da to ne bih ni umeo. ne zelim da ga napadam ad hominem, niti znam bilo sta o njemu niti me interesuje da kopam po njegovoj proslosti. ti niski udarci, zlonamerna tumacenja, vadjenje iz konteksta i ucitavanja su upravo ono sto najvise zameram njemu i malagurskom. ne mozes se za ispravan cilj boriti takvim metodama. ja to da radim necu. cak i na forumu mislim da je to jedna od najgorih taktika koje forumasi koriste kako bi diskreditovali sagovornika, a kamoli u javnosti. tada nisi sagovornik, to nije dijalog. 

 

nazalost, to je hronicna boljka srpskog javnog nastupa. ovaj nesrecni clanak je pogodio mene ali kontam da su slicne gluposti svakodnevna praksa. tako da se igram, necu.

Link to comment

ovaj odgovor, kako ja shvatam, i nije namenjen ni cirjakovicu, ni ljilji smajlovic, ni malokurskom. namenjen je citaocima politike. medju kojima ipak, i dalje, ima i poneko normalan, a nije bas upucen u dogadjaj, niti zna sta je to ppp... treba da se cuje i ova strana price.

 

Ne mislim da ne treba da se čuje druga (naša) strana, još manje da bi trebalo primeniti njihov modus operandi. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...