Jump to content
IGNORED

Kolumnistička lupetanja


Turnbull

Recommended Posts

AKo Nutilus odluči da se valja u blatu, treba da krene i objasni faktičko stanje i kako je uošte došlo do toga da je on postao sluga NATO pakta, jer je branio ljude koji su branili ugled ove zemlje u svetu i ugled pravosuđa ovde, od nekih čiji roditelji rade za NATO...

 

Bilo bi interesantno gledati problem u Ćirjakovićevoj glavi, možda bi pregorela ona jedna žica, pa bi mu uši otpale...

njegova logika je na nivou mog trgodinjeg sina. on kad razbiije igracku, ja mu kazem da nece dobiti novu, a on mi odgovori da je popio mleko.

Link to comment
  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    91

  • gospa buba

    26

  • kim_philby

    21

  • bergasa19

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nista. Najbolje da se upecam na ova bulaznjenja. Sto puta vidjena tehnika na forumu. Ne raspravljas se sa sustinom teksta, ne iznosis argumente, nego nalajes na 100 pravaca, nalijepis 100 etiketa, ucitas nekome 100 stvari i raspravu dovedes do apsurda.

 

 

Stare ste vi kajle i svasta se korisno od vas moze nauciti. :D

 

 

eh, kad ti pokusavas da civilizovano komuniciras sa kerom. dzaba, ne razume on to.

trebao si mu reci da moze da vam popusi i zdravo. i on i ugricamu i veliki bunjevac Србин wannabe.

sva trojica, i jedan i drugi i treci - Milicic style. 

Edited by Djuro
Link to comment

 

eO7MOa1.jpg

 

 

 

 

 

Sta bre lupeta ovaj mladji brat Zorana Milivojevica? 

 

Skloniji sam misljenju da mu ne treba odgovarati vise. Naravno, nautiluse ti ces odluciti. Ali ovakve nepovezane baljezgarije nisu vredne ni truda ni vremena. 

Link to comment

Lupetanja, patite, zalim slucaj... Profesor univerziteta. S malim u, prikladno.

 

mislim da je prof na više univerziteta, uključujući i mesto vanrednog profesora na matematičkom, gde mu je status zamrznut više godina ili su mu opet dali nešto bzv da predaje. bio je jedan od najtalentovanijih matematičara, ali očigledno da su godine u spo-u ostavile vidljive tragove. mislim, kome ne bi? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...