Jump to content
IGNORED

Kolumnistička lupetanja


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    91

  • gospa buba

    26

  • kim_philby

    21

  • bergasa19

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ćirjaković rekao svoje, nautilus svoje:  ćao-zdra'o.

ne mislim da je pametno da sad krenemo da pucamo Ćiri po kolenima, ipak smo mi fina gospoda.

Link to comment

Ćirjaković rekao svoje, nautilus svoje:  ćao-zdra'o.

ne mislim da je pametno da sad krenemo da pucamo Ćiri po kolenima, ipak smo mi fina gospoda.

Niti je on vredan toga...

A javice se verovatno uskoro sa nekim uradkom nema da brigamo...

Link to comment

Ćirjaković rekao svoje, nautilus svoje: ćao-zdra'o.

ne mislim da je pametno da sad krenemo da pucamo Ćiri po kolenima, ipak smo mi fina gospoda.

ja nisam -_-

 

dala sam mu osamsto dindzi a sad moram da razdvajam lik od dela :lolol:

 

zoki, ako chitash, a hocesh, znamo jer smo neodoljivi, ja sam sad zbilja razocharana. ali kilava sam srpkinja, pa necesh zamerit. kad je vec to parametar <_<

 

Na našu sreće jeste

shtipajmo se tim povodom josh malo u smislu neverovanja. s vremena na vreme... Edited by gospa buba
Link to comment

e kad sam već tu: tamo sam u komentarima video da je PPP jedna NVO i da ovde obitavaju ne samo fejk-liberali već i plaćeni fejk-liberali.

s tim u vezi želim da kažem dve-tri fejk-vlasnicima ovog foruma: nećete me zajebati, 'oću svoj deo bre!

Link to comment

e kad sam već tu: tamo sam u komentarima video da je PPP jedna NVO i da ovde obitavaju ne samo fejk-liberali već i plaćeni fejk-liberali.

s tim u vezi želim da kažem dve-tri fejk-vlasnicima ovog foruma: nećete me zajebati, 'oću svoj deo bre!

disu liberali matereti, ima ona dvojicatrojica shto se gicaju i ko josh. ja sam levo da ne mogu levlje bit -_-

 

al dajte novaca ako ima :d

Edited by gospa buba
Link to comment

e kad sam već tu: tamo sam u komentarima video da je PPP jedna NVO i da ovde obitavaju ne samo fejk-liberali već i plaćeni fejk-liberali.

s tim u vezi želim da kažem dve-tri fejk-vlasnicima ovog foruma: nećete me zajebati, 'oću svoj deo bre!

Pa dobro, NVO jesmo, tj imamo

+1

Link to comment

 

Izvini što se petljam, ali članak je toliko gnusan da stvarno mislim da ni autor ni urednici ne zaslužuju, niti imaju čime da obrade, iskrenost tvog odgovora. 

 

Svaka cast na iskrenosti (iz muda, sto rece junak Bureta baruta), ali i ovo sto Notorious rece...

Link to comment


Beškaпре 3 сата

Borise, Beška je uz tebe i Zorana! Do pobede!

Препоручујем 11




member-no-image.png


Flegmaпре 3 сата

Opa, Borise, vidim čita se i dalje Parapsihopatologija. Ajd' što čitaš, tvoje pravo, al' nije mi jasno što prepisuješ odatle. Tamo su još noćas napisali isto ovo što i ti. Nego, kad si već tu, svrati na kafu.

Препоручујем 5




member-no-image.png


Nestorпре 4 сата

Borise izdrzi, ceo Vaginovac je uz tebe

Препоручујем


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...