Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valk

Recommended Posts

Ne može. Aliexpress ima svoju zaštitu, koja radi odlično, i sa strane sigurnosti nema ni potrebe da se plaća PayPal-om.

Ako ti je problem to što imaš novac na PayPal-u kojeg želiš da iskoristiš, onda ti jedino ostaje da kontaktiraš konkretnog prodavca i da se dogovoriš sa njim oko plaćanja putem PayPal-a. Neki pristanu, neki ne.

Edited by Antagonist
Link to comment
  • 2 weeks later...

Sta mu znaci ovo, je l` to carina napokon pustila paket da stigne k meni, ili se ovo dobacuju carine izmedju sebe ili jbm li ga?

ste je 61200?

HfaiBDl.jpg

Link to comment

Pitao i ja pre par strana isto... :)

 

Da, carina završila. S obzirom da je vikend, verovatno tek u ponedeljak ili utorak dobijaš paket

Link to comment

znaci jos cekanja :(

pa dooobro, kad sam cekao ovoliko, mogu i do ponedeljka/utorka
mada cu okusati srecu i sutra u posti :D

bitno je da je prosao carinu.. sad samo da me ne rebnu mnogo :D

Link to comment

Stigao je paket jutros, otisao sam do poste i pokupio :)
Carina me rebnula manje nego sto sam mislio

I da pohvalim Mocu koji mi je predlozio da uzmem ovaj chajniz fon, tek cu da ga akam, al` do sada odlicno funkcionise :)

Link to comment

Xiaomi Redmi 3 Pro, dobih i neke pokloncice uz fon.. bamper, 2 nalepnice za ekran i kaljeno staklo.

137e je bio fon + carina mi je uzela 3500din (carina 1000din a pdv 2500)

Link to comment

Stvarno nemam pojma koliko kod nas kosta taj mob, nisam ga ni vidjao u radnjama jer je u pitanju nova verzija Xiaomi-a, cini mi se da je izasao u aprilu ove godine.

Moca mi ga izreklamirao, meni se svideo jer za te pare je nemoguce naci bolji :)
Preko nekog lika sam dobio kod za prodavca sa aliexpressa pa su mi snizili malo cenu, i dodali ove pokloncice i to zastitno staklo for free

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...