Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Hocu da uzmem novu karticu za placanje preko neta, da bih taj racun odvojio od klasicnih racuna.

 

Koju banku savetujete, tj. dal da se opterecujem time ili da otvorim u prvoj banci gde nema guzve? Hvala.

Link to comment

Nije opasno, bar ja nisam imao slučaj.

I nemoj da te fortaju u banci, pokušavaju da ti iskamče kintu.

Ja uzeo karticu u telenor banci , već mi prošla dva plaćanja bes problema...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

ja imam u Komercijalnoj banci samo taj internet racun i karticu...

uplatim malo pa zaboravim koliko ima,koliko sam trosila..uvek zaboravim da ih pitam jel ima neki nacin da se proveri to osim odlaska u pakao ekspoziture

Link to comment

Imas SMS upit. Ako si od ranije kod njih onda moras da se prijavis dok noviji klijenti imaju to automatski.

 

Preporuka za njihovu Visa internet prepaid karticu. Dinarska je i jedini trosak je 200 dinara godisnje za izradu kartice mada mi poslednji put nisu ni to naplatili.

Link to comment

jel risky placati ovim regulare visa karticama? nemam virtuon, smaraju me da moram da menjam paket u banci da bi to dobio

sve je ok dok ne naletis, zato i postoji virtuon, tu drzis minimalno para, uplatis vise samo kad hoces nesto da kupis.cak i da ti neko oskrnavi virtuon, nece biti veliki gubitak 

Link to comment

ja imam u Komercijalnoj banci samo taj internet racun i karticu...

uplatim malo pa zaboravim koliko ima,koliko sam trosila..uvek zaboravim da ih pitam jel ima neki nacin da se proveri to osim odlaska u pakao ekspoziture

Na 5622 šalješ KT pa poslednja 4 broja kartice (KTxxxx)
Link to comment

Ja za ova internet plaćanja koristim Telenor banku. Ne plaća se održavanje, samo jednokratni trošak od 500 din za izdradu master kartice.

 

A i aplikacija je dobro urađena. Može čak i da se jednim klikom u svakom trenutku zabrane internet plaćanja, plaćanja na prodajnim mestima ili podizanje gotovine na bankomatima, i opet da se posle omoguće, takođe kroz app. Ja obično držim isključena internet plaćanja i onda uključim na trenutak kad plaćam nešto. Mislim da to nijedna druga banka ne nudi.

 

Takođe, bankomati im podržavaju i uplatu novca, a jedina mana je sto ih nema puno.

Link to comment

Hocu da uzmem novu karticu za placanje preko neta, da bih taj racun odvojio od klasicnih racuna.

 

Koju banku savetujete, tj. dal da se opterecujem time ili da otvorim u prvoj banci gde nema guzve? Hvala.

Timmy, nemoj da se zajebes da uzmes ovu poklon karticu- skupa je. Ona se uzima samo u dva slucaja: kada ti treba  hitno kartica da uplatis nesto na netu, ili kada hoces da nekom za npr. 18 rodjendan  poklonis lovu pa mu je uplatis na karticu da izgleda svecanije nego da mu dajes papirni novac(jaaako retka situacija u Srba)

 

Moja preporuka ti je odes u Intezu: "Dobar dan, srecan rad, dosao sam da izvadim Visa elektron i Visa internet karticu sa odvojenim racunima". Das podatke, smaraju te nekim pitanjima i posle 15 dana ti stignu kartice. Na obe kartice i vadjenje i odrzavanje te kostaju 0 dinara.

Visu elektron mozes da koristis i za placanje na internetu i za dizanje sa bankomata i za placanje na pos terminalima.

Visu internet koristis samo za placanje na internetu.

Radi sigurnosti ti kazem da uzmes obe jer zelis da se osiguras od nekih  malverzacija prilikom placanja, mada bi ti  i samo jedna od ove dve  zavrsila posao. A nemas dodatnih troskova za obe.  Drzis pare na visa elektron i kad hoces nesto da kupis prebacis onoliko koliko ti treba na visa internet i platis preko nje.

 

Ja bih ti preporucio da uzmes i njihovu dinarsku karticu. Verovatno negde vec imas dinarsku pa ako mozes ili odrzavaj obe ili predji u intezu. Tu imas troskove mesecnog  odrzavanja oko 120 dinara, kao i na svakoj dinarskoj kartici. Zasto da predjes? Da bi onda lepo povezao sve tri kartice, dobio kod za elektronsko bankarstvo i kupovao kao covek.

Nisam siguran da mogu da se povezu kartice kad nemas ovu dinarsku, pitaj u banci.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...