Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

LG ili samsung, i kako? 

 

LG

 

Ne direktno na tv već na desktop mašinu, jer meni ionako sve filmove i serije vuče sa desktopa naravno, ali isti je softver u pitanju. Nego i dalje ne vidim po čemu se bitno razlikuje od Serviio-a, Plexa ili nečeg sličnog? Nemam baš vremena da isprobavam i da gledam koja je razlika, nego ako neko ima konkretne prednosti pa da pređem na isti ako je bolji.

Link to comment

meni ionako sve filmove i serije vuče sa desktopa naravno, ali isti je softver u pitanju. Nego i dalje ne vidim po čemu se bitno razlikuje od Serviio-a, Plexa ili nečeg sličnog? Nemam baš vremena da isprobavam i da gledam koja je razlika, nego ako neko ima konkretne prednosti pa da pređem na isti ako je bolji.

 

нпр. са genesis плагином не мораш да вучеш са десктопа већ директно са нета, слично popcorn time-у рецимо, али много боље, и што се брзине и што се избора наслова тиче

 

Ako se nešto ne ispegla za godinu, neće se ni ispeglati

није ствар у пеглању, већ у додавању нових фичра, апдејту система и слично...

 

 

на смарт или несмарт тему, за мене увек има предност решење које ме активно не шпијунира, са друге стране сви квалитетнији панели долазе са смартом... мада јa и немам тв, тако да ме све то и не интересује превише :)

Edited by Dionysos
Link to comment
  • 2 weeks later...

jbmimkevu ... narucih mxq onog famoznog 11.11. i nema ni traga ni glasa od njega :(

 

Parcel#RC385834034CN is invalid, China Post has not received any parcel associated with !

 

briga me za lovu, nego mi uredjaj treba ... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...