Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да друже,али у Лондону.Овде је министар одбране керамичар,министар полиције купио диплому а председник државе гробар.Шта си очекивао друго.Добро је да атомску бомбу нису унели.

 

Ja nisam ni ocekivao to od njih. :) Samo komentarisem da ovo nije neka ne znam koliko moderna tehnika.

Link to comment

Ovo je stvarno zestoko. 

 

I dalje sam prilicno siguran da bi sve proslo koliko toliko ok da onaj albanski igrac nije napao Mitrovica.

 

Naravno da bi prošlo ok, ali to ni najmanje neće da utiče na odluku UEFA-a. Kao verovatno ni dron, ionako je albanskim navijačima službeno zabranjen uazak na stadion.

Link to comment

Kod Rame je nađen i daljinski upravljač kojim je upravljano bespilotnom letelicom koja je nosila zastavu Velike Albanije.

 

Kako saznajemo, Orfi Rama poseduje američki pasoš.

 

Blic

Link to comment

Ja nisam ni ocekivao to od njih. :) Samo komentarisem da ovo nije neka ne znam koliko moderna tehnika.

 

Па ни наше вође нису модерне :naughty: ,осим што купују неке куће од пар милона евра.

Какав смо ми курац од државе ни фудбалску утакмицу не умемо да организујемо.

Link to comment

zamišljam kako se danci i portugalci sad dogovaraju da nam ga šuknu i jednima i drugima, što je sigurno, sigurno je

 

mada videćemo šta prvo misli američki ambasador

Edited by Malvo
Link to comment

Ovo je stvarno zestoko. 

 

I dalje sam prilicno siguran da bi sve proslo koliko toliko ok da onaj albanski igrac nije napao Mitrovica.

 

I ja mislim da je to suština. Da je ta zastava izneta sa terena na bilo koji koliko-toliko normalan način, ne bi bilo nereda. Sigurno bi atmosfera na tribinama bila još odvratnija, ali ne bi bilo upada publike i prekida. Bar ne u tom momentu.

 

Koliko vidim, u stranim medijima je fokus na upadu navijača na teren. Ne bih rekao da nam se dobro piše, mada to realno sad i nije toiko bitno.

Link to comment

Koji sajtovi ne rade? Meni Blic radi normalno, jedino na momente sporije, vjerovatno je velika navala

 

Није радио ни блиц, ни б92, ало, курир, новости, спортал, бурек форум је пао и још доста.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...