Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Što se tiče meča i 3:0 za nas, najveći problem je što nisam video nigde sudiju, delegata i posmatrača na terenu. Biće zanimljivo večeras i sutra.

 

Upravo to... sve ce se opet svesti na incidente na tribinama i usputni incident sa albanske strane i mi cemo dobiti najvise po usima...

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako "Blic" saznaje, u vrhu SNS veruju da su na ovaj incident na tribinama Mikića podstrekivali pojedinci iz Fudbalskog saveza Srbije i uprave FK Partizan.

 

 

oni veruju, moš misliti!!! fali još samo da Đilas nekako uđe u sliku.

Link to comment

Bio na licu mesta, imam video od 5 min. Ovo je najludja stvarno koju sam video u zivotu ali ne verujem da je ovo bilo slucajno. Pisacu kasnije kad dodjem kuci.

Edited by gazza1
Link to comment

meni super sto srbi zadnjih milion godina pricaju nipodastavajuce viceve o zaostalim albancima, a oni dronom napadose :s_a: . prvi put u istoriji fudbala. a vecina nebeskih navijaca i ne zna sta je to.

Link to comment

Na Blicu vest da je brat albanskog premijera uhapsen na stadionu zbog navodjenja drona.

 

Ako je ovo tacno moze biti dogovoreno sa njihovim savezom da isproviciraju nerede. Trebala bi istraga, ako je tacno.

Link to comment

Bio na licu mesta, imam animal of 5 min. Ovo je najludja stvarno koju sam video u zivotu ali ne verujem da je ovo bilo slucajno. Pisacu kasnije kad dodjem kuci.

 

:lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...