Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

zamišljam kako se danci i portugalci sad dogovaraju da nam ga šuknu i jednima i drugima, što je sigurno, sigurno je

 

mada videćemo šta prvo misli američki ambasador

danci pukli u produzetku. zalizani ga ugurao

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Није радио ни блиц, ни б92, ало, курир, новости, спортал, бурек форум је пао и још доста.

a ppp šljaka li šljaka

 

moderacija

:Hail:

Link to comment

Oni trebaju biti kaznjeni zbog zastave i nasrtaja na Mitrovica. Mi trebamo biti kaznjeni zbog petardi, skandiranja i upada navijaca na teren.

 

+1, stigao sam do ovog posta pa da ga potpišem. S tim da na njiihovu dušu ide i odbijanje da nastave meč, koliko sam skapirao sudiju karadžića.

Baš se odvratno osećam, ništa od ovog nema apsolutno nikakve veze sa sportom...doduše i među samim "navijačima" daj bože da je bilo 2% ljubitelja fudbala™. Ne znam koji sam đavo uopšte i pokušavao da gledam ovo.

Edited by Ruxin
Link to comment

 

Bojim se da postoji mogućnost da prisustvujemo nečem istorijskom.

 

Prisustvujemo istorijskom majmunisanju i šabanluku albanskog saveza i reprezentacije, i to je to. Za sve drugo pobrinula se naša verna publika.

Link to comment

Ma nema teorije da mi ne najebemo za ovo. Cim se pojavi faktor publike situacija je dovidjenja. Ne kapiram samo gde je bila onolika policija, sto nisu bili rasporedjeni oko tribina svo vreme, posto drugacije ocigledno kod nas ne moze u ovim visoko-rizicnim situacijama.

Nigde ih nije bilo, tek kada je teren ispražnjen vidiš one sa belim kacigama kako dolaze i dolaze i gde su oni sve to vreme jebote, kakav smo mi kurac od države.

Druga stvar od koje se ježim su Acika i Straja, kakav je ono strah jebote.

Link to comment

Nemam video, debil sam. Enivej, ukratko dron je dignut sa parkica iza severa, ka zapadu, ili dalje. Dosao je is pravca reflektora izmedju severa i zapada I savrseno je bio vodjen sto znaci da je imao kameru. Da stvar nije bila povezana sa terenom, digli bi ga na pocetku ili u drugom trenutku kada atmosfera nije bila usijana posle odugovlacenja I provokacija nakon koga je krenulo gadjanje igraca. Mada je ovo sa Ramom verovatno too much.

Edited by gazza1
Link to comment

1490322-bogdanov.jpg

I treba da nas jebe kad ga pustamo da se slobodno seta.

 

Ako se ne varam u Norveskoj ili tako nekoj zemlji je savez tuzio navijaca koji je izazvao neki prekid pa je batica morao da nadoknadi troskove koje je napravio.

Link to comment

koja smo mi banana država,čovek upravlja dronom,pa isis kad ovo vidi,ima da nam uđu u beograd za cirka 24 sata,ima da ostave one mučene kurde na miru

Link to comment

Pa nije bas jasno. Ok za drona. To je veliko sranje. Pogotovo ako se dokaze tko je upravljao s njim.

 

Pogledao sam jos jednom i igraci Albanije NISU napali Mitrovica. Samo su uzeli zastavu. Otprilike u tom trenutku uletio je na teren majmun sa stolicom i opalio Beljaja po glavi. Zatim je dobio batine od vise igraca Albanije.

Link to comment

U Francuskoj je upotreba dronova u gradovima strogo zabranjena. Postoji li nekakav zakon u Srbiji oko upotrebe dronova u gradovima?

 

Ај не зајебавај.Па код нас је још дозвољено изловљавати рибу мрежом и струјом,далеко смо ми од тих летилица макар и законски.

Edited by Блок_64
Link to comment

 

Malopre na sajtu Blica videh fotku Ivana Bogdanova na terenu, sad opet ne mogu na sajt.

1490322-bogdanov.jpg
E, to, vođa ganga Četnici Sever opet u elementu. Kako je moguće da ovaj lik može da priđe stadionu?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...