Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

OK. Gudelj je uzeo zastavu, a ova dvojica su dotrcala po nju. Najgrublji u tom naguravanju bio je Kolarov, cini mi se. Mitrovica niko nije dirao. 

Nebitno, tuce medju igracima nije bilo. Dakle, tuce nije bilo.

 

Dron je prica za sebe.

 

Navijaci Srbije su prica za sebe. Ako se i predje preko baklji, boca i koljackih namjera, ostaje udarac stolicom u glavu igraca Albanije.

U tom trenutku je utakmica vec bila prekinuta, zbog drona, pa mozda i ne bude 3 boda za Albaniju.

 

Mislim da reprezentacija nebi trebala ici na gostovanje u Albaniju. Neka im 3 boda.

Link to comment

Da su branili zastavu Albanije pa i da ih razumes ali je agresivna odbrana zastave velike Albanije prilicno skandalozna sama po sebi.

 

Kao i udaranje igraca stolicom i ostale pizdarije sto smo ih mi pravili.

Edited by katamaran
Link to comment

U Francuskoj je upotreba dronova u gradovima strogo zabranjena. Postoji li nekakav zakon u Srbiji oko upotrebe dronova u gradovima?

Baš sam htjeo pitati kako se Al Kaida nije sjetila da ih koristi po stadionima i igralištima širom zapada.

Link to comment

ključna stvar je što nije u pitanju zastava albanije nego velike albanije. samim tim reakcija albanskih igrača se ne može opravdati sve i da je mitrović uzeo i izgazio zastavu što nije uradio inače.

Link to comment

ali onoliki konj nosi plastičnu stolicu da udari nekog :lolol:

 

Ovo je meni jači utisak od drona, majke mi :D Raspala stolica kao hladno oruže, jbt, i to je vučeš u trku preko pola terena...

Link to comment

Znači, vršio bi propagandu kao što i oni rade a ne bi objektivno izveštavao?

 

 sta je tu neobjektivno, imaju sve elemente, uletanje navijaca u teren pod jedan. 

 

jbg, tako je kad ti je sranje biti becki konjusar i pevati danke dojcland, vec hoces da budes ruski isprdak. 

Link to comment

OK. Gudelj je uzeo zastavu, a ova dvojica su dotrcala po nju. Najgrublji u tom naguravanju bio je Kolarov, cini mi se. Mitrovica niko nije dirao. 

Nebitno, tuce medju igracima nije bilo. Dakle, tuce nije bilo.

 

Dron je prica za sebe.

 

Navijaci Srbije su prica za sebe. Ako se i predje preko baklji, boca i koljackih namjera, ostaje udarac stolicom u glavu igraca Albanije.

U tom trenutku je utakmica vec bila prekinuta, zbog drona, pa mozda i ne bude 3 boda za Albaniju.

 

Mislim da reprezentacija nebi trebala ici na gostovanje u Albaniju. Neka im 3 boda.

 

Ostaje i to da je albanskim igracima neobicno mnogo stalo do zastave velike albanije.

Link to comment

Da su branili zastavu Albanije pa i da ih razumes ali je agresivna odbrana zastave velike Albanije prilicno skandalozna sama po sebi.

 

Kao i udaranje igraca stolicom i ostale pizdarije sto smo ih mi pravili.

ne, nego odbrana bilo kakve zastave je idiotizam.

Link to comment

ako ovaj bolid stvarno prizna, onda ce, valjda, i uefapederi drugacije reagovati

 

Disciplinska komisija će te dve stvari posmatrati odvojeno. Moguće je da će i Albanija da popase neku jaču kaznu ali to neće umanjiti posledice udaranja njihovog igrača stolicom. I to od strane istih majmuna koji su izazvali prekid u Đenovi. Pa neka im se i dalje šetaju okolo i neka im i dalje niko ništa ne može.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...