Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

U neku ruku mogu da ih razumem. Nikom żivom na svetu ne pada na kraj pameti da tom projektu stavi malo soli na rep (naprotiv), pa je samim tim iluzorno očekivati da će oni sami sebe obuzdavati.

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

mene samo zanima postoji li ijedan novinar koji bi im skrenuo paznju na to da to nije njihova zastava

 

 

Valjda oni bolje znaju da li je ili nije njihova zastava. Ili smo na PPPu odlucili da su svi ti ljudi na terenu i oni koji su ih docekalidebili koji ne znaju koja je njihova zastava?

Link to comment

Jesu li oni svi redom toliki debili da ne kapiraju kako zvuči to insistiranje na "našoj zastavi" ili ih jednostavno boli uvo?

 

I njihov i naš problem je što smo, sopstvenim naporima obe strane, u međusobnim odnosima ostali zaglavljeni u 1999-toj godini. Doduše uz tu razliku što smo mi ostali zaglavljeni u martu, a oni u junu 1999-te. A svet se debelo promenio. 

Link to comment

mene samo zanima postoji li ijedan novinar koji bi im skrenuo paznju na to da to nije njihova zastava

 

Zamisli da je obrnuta situacija i da je u pitanju zastava RS-RSK-Kosovo-Srbija. Novinari bi to zvali "nasa zastava"

Link to comment

Кад смо већ код фудбалских тема, кад нас шутну из овог циклуса, јел Адвокат добија пун хонорар? Или ће Толе исплатити још једну штету?

Link to comment

mene samo zanima postoji li ijedan novinar koji bi im skrenuo paznju na to da to nije njihova zastava

 

Bah ... okaci commandante video koji prikazuje srpskog prosecnog gledaoca. Rekao bih da to negde i jeste nas najglasniji output na datu temu.

Isto tako verujem i da izjave albanskih fudbalera odrazavaju vecinsko/najglasnije raspolozenje, iako licno fudbalere ne smatram najinteligentnijim delom drustva.

Sad mozes da zamislis sta ce iz toga da izadje u buducnosti ... ne tako dalekoj.

Edited by cedo
Link to comment

Zamisli da je obrnuta situacija i da je u pitanju zastava RS-RSK-Kosovo-Srbija. Novinari bi to zvali "nasa zastava"

 

Ovde to ne rade novinari, već maltene svi igrači, rukovodstvo i zvaničnici.

Ukoliko ikada dođemo u situaciju da se mapa SFRJ (+ mađarska Baranja, + rumunski Banat, + grčka Makedonija, + Trst) masovno naziva našom zastavom i da to apsolutno nikome ne bude nimalo čudno, znaću da smo definitivno otišli u 3 PM i da povratka nema.

Edited by Halvard
Link to comment

Igraci su mi delovali ok, ali svi ostali oko i unutar FS Albanije pozivaju na registrovanje utakmice 0:3, selekor, predsednik i ovaj nesrecnik (iako ne znam u kom tacno svojstvu se on javlja).

 

Verovatno i tu lezi objasnjenje onolikog radovanja sinoc.

Nece se Fadilj i drugari radovati kad stigne presuda.

 

Proceedings have also been opened against the Football Association of Albania (FShF) for refusing to play (Art. 27(1) UEFA Competition Regulations) and the display of an illicit banner (Art. 16(2e) DR).

 

Mislim da je 3:0 za nas izvesno a verovatno i jos neki minus bod. Za illicit banner bi mogli i da lete iz kvalifikacija ali je tu realno jako tesko dokazati direktnu odgovornost.

 

Sto se nas tice

 

Football Association of Serbia (FSS) for the setting off/throwing of fireworks and missiles (Article 16(2b & c) UEFA Disciplinary Regulations), crowd disturbance (Art. 16(2h) DR), field invasion by supporters (Art. 16(2a) DR), insufficient organisation (Art. 16(1) DR) and use of a laser pointer (Art. 16(2d) DR).

 

Uglavnom uobicajene gluposti za koje nam sledi debela finansijska kazna ali ce nas field invasion by supporters kostati jedno tri utakmice bez publike.  Lako moguce i do kraja kvalifikacija zbog ranijih grehova.

 

U svakom slucaju nama su ga zavukli a oni ionako nisu ni imali takmicarskih ambicija. Jos u sred BG-a prosetali zastavu velike Albanije. Albanac pobedijo.

Edited by katamaran
Link to comment

Valjda oni bolje znaju da li je ili nije njihova zastava. Ili smo na PPPu odlucili da su svi ti ljudi na terenu i oni koji su ih docekalidebili koji ne znaju koja je njihova zastava?

Malecki problem leži u tome što ta "zastava" klejmuje teritoriju četiri susedne zemlje tako da niko civilizovan i normalan nije u obavezi da uvaži njihovo retardirano shvatanje šta jeste a šta nije zastava.

Link to comment

Malecki problem leži u tome što ta "zastava" klejmuje teritoriju četiri susedne zemlje tako da niko civilizovan i normalan nije u obavezi da uvaži njihovo retardirano shvatanje šta jeste a šta nije zastava.

 

 

Njima je to njihova zastava, sta klejmuje, i ko to hoce da uvazi a ko ne, ne ulazim.

Link to comment

Malecki problem leži u tome što ta "zastava" klejmuje teritoriju četiri susedne zemlje tako da niko civilizovan i normalan nije u obavezi da uvaži njihovo retardirano shvatanje šta jeste a šta nije zastava.

 

Realno, izabrali su najgori transparent za spuštanje. Mislim, u UEFA ne sede samo ljudi iz Srbije... Da neko ne bude pametan pa mi napomene nešto u stilu - jeste, Grčka, Makedonija i Crna Gora se nešto pitaju - ima u UEFA još masa zemalja koje na takve akrobacije ni najmanje miroljubivo ne gledaju. 

Link to comment

Zamisli da je obrnuta situacija i da je u pitanju zastava RS-RSK-Kosovo-Srbija. Novinari bi to zvali "nasa zastava"

 

da izvines, lupas. osim ako u novinare ne racunas djvucicevica i slicna govna.

 

Ovde to ne rade novinari, već maltene svi igrači, rukovodstvo i zvaničnici.

Ukoliko ikada dođemo u situaciju da se mapa SFRJ (+ mađarska Baranja, + rumunski Banat, + grčka Makedonija, + Trst) masovno naziva našom zastavom i da to apsolutno nikome ne bude nimalo čudno, znaću da smo definitivno otišli u 3 PM i da povratka nema.

 

+1

Link to comment

sudeći po onome za šta nas terete 3:0 za nas je jedino izvesno. albanija može da prodje i sa novčanom kazn i eliminacijom a mi lebdimo izmedju mečeva bez publike i eliminacije

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...