Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ti bi izgleda da se svadjas. U zdravlje. :)

Ма уопште ми то није намера. Него ми је онако интересантно, шта треба да се деси не би ли неко као ти променио мишљење.  Та наша потреба да се о свему све зна најбоље је царска. 

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma daj, medju dvadeset trojicom loptasa sasvim je za ocekivati da ce se naci nekolicina idiota spremnih da zbog budalastine ugroze i sebe i druge. Ocekivati da su svi pristali na ozbiljno guranje glave u torbu zarad merenja strokave, naci patke je jednostavno suludo.

 

Da, ali ovo nije bilo nekakvo obično sranje koje ulazi u repertoar standardnog šabanluka na fudbalskim utakmicama. Ovde su ljudi bili više nego spremni da dodatno razjare već krajnje neprijateljski nastrojene navijače i time rizikuju eskalaciju sukoba do nezamislivih razmera zbog odbrane, ne zvanične albanske zastave, ne zastave Kosova, ne nekakve nacionalističke zastave a la belo polje na šahovnici, već običnog političkog pamfleta sa mapom Velike Albanije. Meni je to vrlo neobično, ma kakvi motivi stajali iza toga.

Inače, ni u kom slučaju ne mislim da je čitava albanska reprezentacija bila upućena u to što će se dogoditi, ako iko i jeste.

Link to comment

Mozes da se banujes odmah jer je savrseno jasno u startu na koga sam mislio. Znas, i Albanci imaju svoje Dveri, radikale, Nase i 1389., mogao si da ih vidis i sinoc kako plesu po ulicama albanskih, kosovskih i makedonskih gradova jer su promovisali veliku Albaniju u "srcu neprijateljske teritorije". To sto ti iz neznanja dozivljavas Albance kao homogenu masu koja isto politicki misli pa se na osnovu toga odredjujes i prema njima i prema onome sto se pise o nekim delovima albanske politike, to je, vidis, samo tvoj problem. Moj problem je kad zbog svog neznanja meni ucitavas stvari koje nisam ni napisao ni pomislio i taj problem pokusavam da resim time sto sam agresivan prema tvom laganju. 

 

Dobro, ti najbolje znas sta si mislio. Pisemo se za mesec dana.

Link to comment

Da, ali ovo nije bilo nekakvo obično sranje koje ulazi u repertoar standardnog šabanluka na fudbalskim utakmicama. Ovde su ljudi bili više nego spremni da dodatno razjare već krajnje neprijateljski nastrojene navijače i time rizikuju eskalaciju sukoba do nezamislivih razmera zbog odbrane, ne zvanične albanske zastave, ne zastave Kosova, ne nekakve nacionalističke zastave a la belo polje na šahovnici, već običnog političkog pamfleta sa mapom Velike Albanije. Meni je to vrlo neobično, ma kakvi motivi stajali iza toga.

Inače, ni u kom slučaju ne mislim da je čitava albanska reprezentacija bila upućena u to što će se dogoditi, ako iko i jeste.

Сто пута ово да се црта опет ће да кажу, а не...није тако било. Ово је масло ФС Албаније, то што су улетели навијачи не може ни у сну да се пореди са овом причом ма како било одвратно. Преступи нису истог реда величине. То је просто. 

Link to comment

Realno je:

 

1. 3-0 za nas

2. Ozbiljna kazna za Albaniju, moguće izbacivanje

3. Ozbiljna kazna za nas zbog loše organizacije

 

Ali ako reše da treniraju strogoću, mi nećemo ništa manje da najebemo od njih

 

Slazem se za sve osim za izbacivanje Albanije. To je pretjerano...

Link to comment

prekid, ili želja za prekidom su svakako delo fs albanije, a da li je to tako video i delegat uefe to ćemo saznati za šest dana

verujem da neće biti izbacivanja iz takmičenja već samo drakonskih kazni

Link to comment

Slazem se za sve osim za izbacivanje Albanije. To je pretjerano...

Чиле је тако прошао. За много мању глупост. У којој није учествовао савез.

Link to comment

 

 Ta "dozirana provokacija" je mogla da se zavrsi uklanjanjem drona i transparenta, kartonima za igrace koji su krenuli na Mitrovica i recimo dva gola u mrezi Albanaca.

 

U teoriji, u nekakvom vakuumu, da, moglo je. U stvarnosti, u ovakvom dnevnopolitičkom trenutku na Balkanu 2014. godine, vrlo, vrlo teško. I na to se sasvim moglo računati.

Potpuno se slažem da se ni u ludilu nije smelo dogoditi da publika upadne na teren, to je propust organizatora zbog kog je maltene svaka kazna zaslužena, ali nije ni moralo doći do toga. Bilo je sasvim dovoljno da dođe do nekakvih ozbiljnih nereda na tribinama pa da albanski igrači napuste teren jer se ne osećaju bezbedno.

Kažem, ne mogu da tvrdim da je to zaista tako i bilo, na kraju krajeva, kako bih i mogao znati. Samo mislim da je to mogućnost koja nije zanemariva i ne spada u uobičajeni paranoidni "Srbija pokradena! :fur: " domen.

Edited by Halvard
Link to comment

Kao da je vazno dal je sudija izasao nakon prekida na teren ili nije,

ne odlucuje on, kako ce se ovo registrovati i koliko ce ko biti kaznjen , on napise svoj izvestaj kao i sva ostala sluzbena lica sa utakmice, oba saveza i onda takmicarska komisja resava slucaj sa rezultatom a disciplinska pokaznjava

Link to comment

bez publike do početka prvenstva za nas i njih, plus kazne da im uši otpadnu i ponovljena utakmica

Ајдемо опет. Одбили су да изађу на терен. То су им предлагали делегат и судија.

Link to comment

:lol:

 

---

 

Spomenuta je potencijalna opasnost dronova tj. za kakve se gadne stvari mogu koristit, al ja bi se sad recimo baš zajebavao :D

U Tirani recimo ako bude publike fino drona - staviš neku nepostojeću zastavu, pored mapa Narnije i natpis na nepostojećem jeziku a da njima liči na srpski, ne znam, "Tuža meći Albaneotija kamaraš".

Pa nek pizde i skaču da ga dohvate.

10346308_307455792796073_544372727098368

Edited by Ravanelli
Link to comment

Ајдемо опет. Одбили су да изађу на терен. То су им предлагали делегат и судија.

 

nisam naviknut da "pravda" ide u našu stranu pa sve bolje od napisanog u našu korist biće super. počev od službenog rezultata

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...