Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

Njeno ponašanje na terenu u tom periodu uopšte nije ukazivalo na nekog koga boli uvo za tenis i samo je tu da otalja posao i uzme pare od sponzora, naprotiv. Mnoge njene mečeve je bilo mučno gledati jer je bilo očigledno koliko joj je stalo i koliko ozbiljno sve proživljava, toliko da je u momentima izgledala kao da je na ivici napada panike. 

 

A Enan je u to vreme igrala katastrofalno i bilo je sasvim izvesno da će je neko u toku sezone prestići na listi. 

Edited by Halvard
Link to comment

Njeno ponašanje na terenu u tom periodu uopšte nije ukazivalo na nekog koga boli uvo za tenis i samo je tu da otalja posao i uzme pare od sponzora, naprotiv. Mnoge njene mečeve je bilo mučno gledati jer je bilo očigledno koliko joj je stalo i koliko ozbiljno sve proživljava, toliko da je u momentima izgledala kao da je na ivici napada panike. 

može biti, ali dobro se sećam njene izjave posle tog rg i kada je postala broj 1

 

kao, dosta je bilo slepog slušanja, ne mora uvek sve da bude kako joj kažu, može nešto i po njenom

parafraziram, ali to je suština

zbog tog otkaza poslušnosti se tada i razišla sa kondicionim trenerom, a koji je za nju bio veoma bitan, jer je kod nje kretanje slaba tačka

 

može biti da je posle i htela i želela, ali nije lako povratiti izgubljeno samopouzdanje, a bilo je porpilično razoreno jer je oborila rekorde po tome od kako nisko rangiranih je kao broj 1 ili 2 , gubila

Link to comment

pa to sve što se dešavalo je samo palo u vreme pekinga

 

ona je prosto tada bila nespremna, kao i za američku turneju koja je valjda došla posle

 

čak je tada između ostalog rekla kako je sada naučila da kaže ''ne'' i to baš kondicionom, koliko se sećam  :isuse:

 

e posle, kada joj je došlo iz guzice u glavu, verovatno je bilo kasno, jer se rasula ta dobra ekipa koja ju je i dovela na mesto br 1

 

ali kakve to veze ima, eno nje uživa po veneciji  :D

Link to comment

Ona je sportiskinja koja je jako dobro unovčila svojih 5 minuta slave i to do danas veoma vešto koristi. Kao što je neko ovde lepo primetio, ona je pravi džet-set, i to joj lepo stoji. Nadam se da će sada više uživati u porodičnom životu ,nego na teniskom terenu.

Mladencima želim sve najbolje.

Link to comment

Uzela prezime Švajnštajger, a tenis će igrati kao i do sad kao Ivanović... tako bar pročitah.

 

Jelena će dodatno da popizdi, em starija em neudata em nikog sa fensi prezimenom na vidiku :fantom: Zadnji poznati dilber joj i nije imao neko nobles prezime [emoji14]

 

Sent from my SM-N910C

Link to comment

svinjogojac je bas lepo prezime za elitu.

 

ana bi unovcila izgled i bez pobeda, kao kurnjikova. ali ovako je jos bolje ispalo, broj jedan, gren slem, dugotrajna karijera, unicef... sve po pravilu.

Link to comment

svinjogojac je bas lepo prezime za elitu.

 

Bas htedoh da kazem. Ako je Schweinsteiger nobles prezime onda sam ja car Franjo Josif I licno

Link to comment

Dobro de, nije da je baš kao Hadži Raspopović :wicked: al zvuči "pravo stranjski" ... da ne prevodimo [emoji14]

 

Sent from my SM-N910C

Link to comment

Ona je sportiskinja koja je jako dobro unovčila svojih 5 minuta slave i to do danas veoma vešto koristi. Kao što je neko ovde lepo primetio, ona je pravi džet-set, i to joj lepo stoji. Nadam se da će sada više uživati u porodičnom životu ,nego na teniskom terenu.

Mladencima želim sve najbolje.

+1. Rodi me majko srećnog, pa me baci gde god. Ona je odlično iskoristila pet minuta, a treba i to umeti.
Link to comment

Jedini komentar na svadbu je: jbg Cash :(

Toliko me je pogodila njena svadba, da sam se jadan sav razboleo.

Edited by Cash
Link to comment

jeste, pričalo se o tim nekim ciframa, recimo za yonex (ne head) je bila priča da dobija 10 miliona ako bude broj 1

za rolex ne znam

 

ali poznato je pravilo da se sat nikako ne nosi uz večernju haljinu recimo

i baš zato što se ona tako lepo ponaša i oblači, zato me i čudi taj rolex uz onakvu venčanicu

pa ako im je do reklame, rekoh, ne kapiram zašto joj onda nisu napravili nekakav beli, penastitm ili nešto slično

 

enan je tražila da se skine sa liste, čim je prestala da igra tenis, a to je bilo pre rg-a, ana je postala br 1 posle rg-a

ne mora da znači da ne bi bila broj 1 i da nije tako bilo

ona je odjednom ostvarila oba cilja i ladno odbila da bude i da dalje disciplinovana, tako da njen sunovrat na listi nije neka slučajnost

da, joneks

 

da, deset miliončića

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...