Jump to content
IGNORED

US Open 2014


renne

Recommended Posts

Kako ce ovog Nisikorija da pocisti u tri seta u finalu, Federer ili Cilic, svejedno.

 

'Ajde,  'ajde nije secer u vodu. Covek je najkonzistetniji, uzeo GS ove godine i bice prvi na kraju godine. Mnogo izvoljevate :) Ne voli covek temperaturu a ni ne terene u Njuujorku, niti njega nesto voli publika, neka ide sa svojom zenicom malo da se zabavi, pa da odbrani koje poene do kraja i prvo mesto.

Jedino je problem sto stalno protiv rivala, koje ne smatra dovoljno jakim, povlaci i pokusava odbranom dobiti. To skoro uvek uspe ali nekada se ovo desi, pa bi mogao malo da promeni to kada vidi da ne ide.

Link to comment
  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • duda

    91

  • renne

    77

  • Timmy

    50

  • Garnirung

    48

Top Posters In This Topic

'Ajde,  'ajde nije secer u vodu. Covek je najkonzistetniji, uzeo GS ove godine i bice prvi na kraju godine. Mnogo izvoljevate :) Ne voli covek temperaturu a ni ne terene u Njuujorku, niti njega nesto voli publika, neka ide sa svojom zenicom malo da se zabavi, pa da odbrani koje poene do kraja i prvo mesto.

Jedino je problem sto stalno protiv rivala, koje ne smatra dovoljno jakim, povlaci i pokusava odbranom dobiti. To skoro uvek uspe ali nekada se ovo desi, pa bi mogao malo da promeni to kada vidi da ne ide.

Teško će Đovak biti broj jedan do kraja.

Ako Feđa pobedi u ponedeljak, a hoće, razlika će biti samo 2800, a do kraja godine Đovak brani 3300 bodova više od Fekija.

Znači opušteno Federer može biti no1 do kraja

Link to comment

šta znam, mogao bi ovo nišikori da uzme

došao je na ovaj uso potpuno neopterećen, nije ni znao da li će da igra čini mi se do pred sam početak turnira

znači, sve što napravi samo je bonus a to je strašno rasterećenje, tj. kad se od njega, pa ni on sam od sebe ništa ne očekuje

automatski skida pritisak i igra maksimalno opušteno

pa masu onih vinera može da se pogodi samo totalno opuštenom rukom

 

novak već dugo igra pod pritiskom da mora da dobija

nije to lako, a verovatno brzo postane i zamorno

on bolje igra kada igra sa pozicije 2 ili 3, kec mu nikako ne prija

 

a i trudan je bre  :D 

Link to comment

new vredi, duva vetar a djoker je u svom ziheraškom modu, mrka kapa

:fantom:

 

jbg mladoženja je sramotno završio očajnu američku turneju, pošto nadolazi beba očekujem da će početi da liči na sebe negde u maju naredne godine, do tada se treba spremiti na ovakve stvari

Link to comment

šta znam, mogao bi ovo nišikori da uzme

došao je na ovaj uso potpuno neopterećen, nije ni znao da li će da igra čini mi se do pred sam početak turnira

znači, sve što napravi samo je bonus a to je strašno rasterećenje, tj. kad se od njega, pa ni on sam od sebe ništa ne očekuje

automatski skida pritisak i igra maksimalno opušteno

pa masu onih vinera može da se pogodi samo totalno opuštenom rukom

 

novak već dugo igra pod pritiskom da mora da dobija

nije to lako, a verovatno brzo postane i zamorno

on bolje igra kada igra sa pozicije 2 ili 3, kec mu nikako ne prija

 

a i trudan je bre  :D 

 

Novak je igrac koji je posebno nakon 2011 bio predvidjen za 12+ GS i istoriju, ali je sem uzimanja  2 AO i ovog nicim izazvanog Wimbledona potpuno zakazao. Covek s vremena na vreme ima problem  sta zapravo zeli u tenisu, sto kod Rafe ili Federera uopste ne postoji kao pitanje.

 

Ovo je jedan od njegovih najgorih poraza u karijeri, ovako ne gube veliki sampioni nego mediokriteti. I to opasno smeta.

 

Palo mi na pamet kako je Safin na US Openu ocistio Samprasa 3:0. Ali, Nisikori nije Safinu ni do kolena.

Edited by Yoda
Link to comment

Teško će Đovak biti broj jedan do kraja.

Ako Feđa pobedi u ponedeljak, a hoće, razlika će biti samo 2800, a do kraja godine Đovak brani 3300 bodova više od Fekija.

Znači opušteno Federer može biti no1 do kraja

 

Nece valjda sve poene da preda tj. da ne igra te turnire a ne verujem ni da ce Federer sve da osvoji. Moguce je ali ipak mala verovatnoca. Mozes to gledati i sa lepse strane-sledece godine na americkoj turneji nece imati puno toga da brani pa ce lakse sa Nadalom :lol: Salu na stranu, ipak mislim da ce uspeti biti broj 1 na kraju godine.

Sta uopste Djokovic brani do kraja: zavrsni turnir(to je bese 1 500?); Sangaj i Peking? Pariz mu je slobodan?

Link to comment

Nisikori zasluzeno pobedi!Kada bih mogao da izmerim koliko zivaca izgubim tokom ovakvih Novakovih predstava.Lose je i to sto ce Federer da osvoji turnir  :isuse:

 

@yoda potpuno se slazem sa tobom.Cini mi se da Federer zeli titulu ovde,kao da ce mu biti prva.Kod Novaka ne vidim takvu zelju,nazalost.

Link to comment

Nisikori zasluzeno pobedi!Kada bih mogao da izmerim koliko zivaca izgubim tokom ovakvih Novakovih predstava.Lose je i to sto ce Federer da osvoji turnir  :isuse:

 

@yoda potpuno se slazem sa tobom.Cini mi se da Federer zeli titulu ovde,kao da ce mu biti prva.Kod Novaka ne vidim takvu zelju,nazalost.

 

Zato je veliki car i veliki sampion. Verovatno i najveci svih vremena.

 

Djokovic na turniru zabavlja publiku, djuska, peva. Mogao je i da imitira. Meni je stvarno neverovatno da takav sampion ima (ponekad) opsesivnu potrebu da ga publika voli i da ima taj emocionalni bag usred ovakve karijere. Balkanski mentalitet, karakter, okruzenje ili sve to zajedno...

Edited by Yoda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...