Jump to content
IGNORED

US Open 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • duda

    91

  • renne

    77

  • Timmy

    50

  • Garnirung

    48

Top Posters In This Topic

Zasluženo Nišikori :) Đoković je od prvog gema izgledao kao čovek koga su puškom naterali da izađe na teren, izgleda da se nije šalio kad je rekao da tenis više nije prioritet.

Link to comment

a novak se ovde leba najesti neće ukoliko ne uđe u teren i krene da udara loptisu umesto što je gura

 

Imao sam neku ideju da je Beker tu da bi Novak igrao agresivnije, a u stvari u životu mu igra nije bila pičkastija. 90% onoga što udari su alibi lopte, "eto prebacio sam je preko mreže". Koji se kurac dešava s njim, da mi je znati...

Link to comment

Nadal i Nolek igraju tzv. atletski tenis, dok je Fedeks tu gde jeste zahvaljujući svom beskrajnom talentu i fantastičnoj anticipaciji. Nole i Nadal, ako nisu maksimalno spremni i rastrčani u meču, ne mogu da budu kompetitivni i konkurentni. Večeras je Nole sporo trčao i uopšte se nije postavljao iza loptice kako treba ...

 

Jedina dobra stvar u ovom porazu je što će legenda Fedeks uzeti još jedan "gren-slem" iako su mu mnogi preporučivali da treba da okači reket o klin ...  

Link to comment

Kako ce ovog Nisikorija da pocisti u tri seta u finalu, Federer ili Cilic, svejedno.

 

Čilić bi protiv ovog (hipotetički) ladno pukao 3:0. Dok će ga Fedex naravn počistiti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...