Jump to content
IGNORED

Ligue 1


keksi krem

Recommended Posts

Znači stvarno izvrdali ffp onako bednički očigledno? Au :isuse:

 

Meni zaista ne smeta cifra, što bi verovatno proročki rekao venger biće i 300 jednog dana...ali koliko je ovo trula priča jbt, stvarno mi dođe da se sablaznim nad modernim fudbalom ko kakav nedobog hipster. Mogli ste makar potruditi malo da sakrijete malverzacije,izmislite neko sponzorstvo, nešto...zašto ovako bahato? :(

Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    320

  • borris_

    306

  • MiddleClass

    154

  • levi

    119

Jer nam se moze :fantom:

 

FIFA/UEFA jos treba da reaguju, dok ne dobiju taj zvanicni papir. Vidjecemo sta ce biti poslije toga.

 

Uglavnom ocekujem da ce advokati zaraditi grdne pare uskoro.

 

Poslije ovoga bi po meni trebali zabraniti te klauzule koje stite samo najvece klubove i uvesti salary cap. Trebalo bi i zabraniti ovo sto rade Barca i PSG (Dembele / Neymar). Ali mrtva kapa od toga.

 

Zbog toga Allez PSG.

 

Edit: samo da dodam da mislim da UEFA nece ni reagovati jer ne zele da se fudbal svede na 4-5 timova sa ostrva, Real, Barca i Bajern + Juve.

Edited by borris_
Link to comment

Pa igrači i treba da budu u povoljnijem položaju u odnosu na klubove. Ako su potpisali ugovor, nisu postali njihovo vlasništvo

 

Pogotovo što klauzulom niko nije oštećen, klub dobija dogovoreno obeštećenje..

Jedino se sprečava mogućnost da se gazdi kluba digne patka i da neće da ga pusti ni po koju cenu

Link to comment

Pa igraci su u povoljnijem polozaju radi Bosmana a ne radi tih izlaznih klauzula. U fr su zabranjene pa se predsjednicima ne dize i pustaju igrace uvdruge klubove. Ako ima se digne kao ovom nasem, on ipak ponudi povoljniji ugovor za igraca (Veratti). Niko ne zeli da placa nezadovnjog igraca.

Link to comment

I mene da se pita pre bih klauzule pod obavezno nego da ih ukidamo.

Rešile bi se ove van dijkovske sage, a i deluje kao najpošteniji položaj za sve tri strane. Igrač i klub od starta znaju cenu za koju može da ide, zainteresovane strane znaju koliko treba da izbroje, pa ko voli...sa te strane apsolutno nemam ništa protiv nejmarovog transfera. Imam protiv ovog bednog sprdanja sa pravilima....

Link to comment

Podigli smo tiraze spanskih novina. PSG ce vam dodati barem 0,1 na vas BDP.

 

Ne znam sta je istina a sta ne. Ne vjerujem da ce nam Monaco nekoga prodati. Volio bih Mbappé-a naravno ali prije toga treba rasprodati razne Lucase. Cujem da ih Wenger voli. I Di Maria bi morao otici.

Link to comment

Podigli smo tiraze spanskih novina. PSG ce vam dodati barem 0,1 na vas BDP.

 

Ne znam sta je istina a sta ne. Ne vjerujem da ce nam Monaco nekoga prodati. Volio bih Mbappé-a naravno ali prije toga treba rasprodati razne Lucase. Cujem da ih Wenger voli. I Di Maria bi morao otici.

Pare jos nisu legle  :fantom:

Link to comment

A sta tu pravima zabranjuju u vezi Neymara? Prije bih rekao da je propust tih famoznih klauzula. Sta to zabranjuje igracu da ih sam isplati?

Advokati su nasli rupu kao sto obicno i rade.

 

Uglavnom sacekajmo reakciju UEFA/FIFA, napisao sam gore sta bi trebali da urade.

Link to comment

Pare jos nisu legle :fantom:

Ovi Ruxinovi najvjerovatnije blokiraju. Zbog toga ova blokada od prije mjesec dana. Evo, poslali su i botove na PPP.

Edited by borris_
Link to comment

A sta tu pravima zabranjuju u vezi Neymara? Prije bih rekao da je propust tih famoznih klauzula. Sta to zabranjuje igracu da ih sam isplati?

Advokati su nasli rupu kao sto obicno i rade.

 

Uglavnom sacekajmo reakciju UEFA/FIFA, napisao sam gore sta bi trebali da urade.

 

Ma ja pretpostavljam da je rupa u pravilima i da niste sve ovo odradili napamet, ali i dalje je jako bedno. A i toliko godina postoji ffp, klauzule još duže, pa opet prvi put čujem da je nekom ovakvo šabanisanje palo na pamet.
 
 
Btw naravno da bi moje klauzule jasno važile samo za transfere između fudbalskih klubova, a ne da otkup plaćaju investicioni fondovi, reklamne agencije, mino rajola, babe, dede, tekle, i ostali penisi.... :dry:
Edited by Ruxin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...