Jump to content
IGNORED

Ligue 1


keksi krem

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    320

  • borris_

    306

  • MiddleClass

    154

  • levi

    119

Ne, ali stvari se mogu staviti i u kontekst. Golovi se ne broje nego se mere, a PSG je spejs satl za 90 posto Ligue 1. Znaci, ne bolji tim nego neuporedivo bolji. To ne znaci da Kavani nije majstor, ja licno gotivim tog igraca, ali ta statistika nam ne govori dovoljno.

Link to comment

Da, pošto je francuska liga isto što i gruzijska, i pošto je takav učinak ionako rutinska stvar za bilo kojeg napadača koji igra za dominantnog vicesampiona.

Link to comment

Cavani je odlican second fiddle istinskoj svjetskoj klasi (Ibra, Suarez) ili prvi spic nekog ne previse ambicioznog tima (Palermo, Napoli). Zato je PSG osvojio titulu sa milion bodova viska sa Ibrom kao prvom zvijezdom i kitu labudovu sa Cavanijem. Juargej™ je sa njim kao liderom na SP 2014. ponizen od 1 Kostarike i sredjen od Kolumbije. Sa Sukijem su dobili Englesku i Italiju.

Link to comment

Da, pošto je francuska liga isto što i gruzijska, i pošto je takav učinak ionako rutinska stvar za bilo kojeg napadača koji igra za dominantnog vicesampiona.

Nema potrebe da bude gruzijska, francuska liga je francuska liga, ni manje ni vise od toga. A PSG je jedan od 5 najjacih sastava na planeti, isto tako ni manje ni vise. Kako uporediti Kavanijevih 50 golova za PSG u Ligue 1 i sta ja znam, Belotijevih 26 u Serie A sa Torinom? Mislim da je to nemoguce, jednostavno konteksti su suvise razliciti, jednom je sigurno bilo mnogo lakse da daje golove, ali koliko tacno - to ne mozemo da znamo. Ja uopste ne kazem nista lose o Kavaniju, ali kad bi tako moglo sve da se procenjuje bez sire slike bilo bi to mnogo lepo.

Link to comment

Cavani je odlican second fiddle istinskoj svjetskoj klasi (Ibra, Suarez) ili prvi spic nekog ne previse ambicioznog tima (Palermo, Napoli). Zato je PSG osvojio titulu sa milion bodova viska sa Ibrom kao prvom zvijezdom i kitu labudovu sa Cavanijem. Juargej™ je sa njim kao liderom na SP 2014. ponizen od 1 Kostarike i sredjen od Kolumbije. Sa Sukijem su dobili Englesku i Italiju.

Jes, ZATO je PSG ostao bez titule [emoji38]

 

Daj ne zajebavaj

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...