Jump to content
IGNORED

Ligue 1


keksi krem

Recommended Posts

Nema potrebe da bude gruzijska, francuska liga je francuska liga, ni manje ni vise od toga. A PSG je jedan od 5 najjacih sastava na planeti, isto tako ni manje ni vise. Kako uporediti Kavanijevih 50 golova za PSG u Ligue 1 i sta ja znam, Belotijevih 26 u Serie A sa Torinom? Mislim da je to nemoguce, jednostavno konteksti su suvise razliciti, jednom je sigurno bilo mnogo lakse da daje golove, ali koliko tacno - to ne mozemo da znamo. Ja uopste ne kazem nista lose o Kavaniju, ali kad bi tako moglo sve da se procenjuje bez sire slike bilo bi to mnogo lepo.

Ne razumijem kakve veze belotti sad ima, nije ni bitno. Poenta je da taj meme o cavaniju kao prevari ™ veze s mozgom nema. Jel ima boljih napadača od njega? Ima. Ali ih nema baš puno.
Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    320

  • borris_

    306

  • MiddleClass

    154

  • levi

    119

Ne razumijem kakve veze belotti sad ima, nije ni bitno. Poenta je da taj meme o cavaniju kao prevari veze s mozgom nema. Jel ima boljih napadača od njega? Ima. Ali ih nema baš puno.

E sad. Ko prica o prevari? Ja sigurno ne. Skaces bez potrebe.

Link to comment

Pa to o cavaniju prevari i precjenjenom igracu je bukvalno tema na ovoj temi otkad je prešao u psg. Kao što je isto to za higuaina na drugim topicima..

Link to comment

dosta poznatih lica okupio Marsej, da nema onog čudovišta od PSG možda bi i mogli nešto da naprave

i to gomila povratnika i nekih izbeglica, Luiz Gustavo (pustio neke brčiće sad), Tuvian, Pajko (glavne zvezde) od mladih tu je onaj mali Lopez

bivši flop Totenhema(ne mogu da se setim kako se zvaše), Mandanda itd

 

 

još vidim da se sad piše da je PSG zagrizo za Mbapea 

 

 

inače, Lil mi je interesantan ali nisam stigo da ih pogledam danas zbog onih junaka u istom terminu 

Edited by jiraiya
Link to comment

Mi smo htjeli da ga dovedemo ali nam je upao bolji igrac.

 

Odlican je bio u Nici prosle sezone. Da li ce uspjeti da se preskoci tu stepenicu Nica - Barcelona je pitanje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...