Jump to content
IGNORED

Draft PL 14/15


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    220

  • Прслин

    194

  • Tolaa

    157

  • John Coltrane

    153

Top Posters In This Topic

Posted Images

Po meni smes, bitno je da ga niko drugi nema, ti si zapljunuo Kostu i to je bitno, sta ces da radis s njim, tvoja stvar.

 

Ali da cujemo vazda objektivno vodjstvo lige!

pa otkud sad to, zar nije fora da ne smeš da prodaješ ono što si draftovao? nemojte ljudi, držim Bonija u timu tokom celog afričkog evropskog...
Link to comment

Ma ok je ljudi sad kasno posto mi isteklo vreme za transfer em nisam iskoristio divlju kartu em mi ostali dauning i kerol em nisam prodao kostu emnisam uzeo drogbu.

Link to comment

Dobro je sto ga nisi prodao posto bi to obesmislilo celu ideju. Meni Yaya na CAN pa cuci crven na klupi. Dakle ko je draftovan smrdi u timu do kraja i to je to. 

Link to comment

Ne sme da se prodaje draftovani, i poenta je da patis ako ti se povrede 4 draftovana kao sto je bio slucaj sa mnom u jednom momentu ove sezone. :isuse:

 

Za Dauninga i Kerola ces imati minus u potpisu za Classic, a za H2H predlazem npr. da odes u minus kad sledeci put budes igrao sa istim protivnikom za onoliko bodova koliko su oni osvojili u ovom kolu, posto cete valjda igrati jos jednom. Ako ne mozes tacno toliko u minus, onda veci, npr. oni osvoje 9 bodova, ti moras -12.

Link to comment

igra protiv averiđa, to je valjda sreća u nesreći.

 

edit. a to za minus u potpisu da se primora i nbg, sramota 1 kako vrda, sve nadajući se da će biti zaboravljeno.

Edited by malkin
Link to comment

igra protiv averiđa, to je valjda sreća u nesreći.

 

edit. a to za minus u potpisu da se primora i nbg, sramota 1 kako vrda, sve nadajući se da će biti zaboravljeno.

 

U svakom slucaju, i kad sledeci put bude igrao protiv Avera, jednog od najvecih pretendenata na titulu, da mu da prednost.  :isuse:

 

Mjukice, primoravam te da promenis potpis.  :fantom:

Link to comment

Slatko me nasmeja sa dovodjenjem Remija.

 

edit: onaj sto je samo Praslin cuo za njega je upravo asistirao protiv Celzija.

Edited by San Epifanio
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...